Bluetooth карта Hikvision DS-TRC400-4
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1967
Особливості:
- У міру необхідності карту можна зашифрувати або дешифрувати в програмному забезпеченні
- Енергозбереження та екологічність
- Маленький розмір, легко переноситься
- Світлостійкість
Характеристики:
| Відстань розпізнавання | > 30 м |
| Кут | 180 ° |
| Канал прийому | 38K |
| Канал передачі | 433М |
| Розмір | 61,5х43х7,5 мм |
| Робоча напруга | DC 2.5-3.6 В |
| Резервний струм | 6-10 годин |
| Робочий струм | 2 мА |
| Акумулятор | 2, 3V CR2032 button cells |
| Колір | сірий |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-TRC400-4
З цим товаром також купують
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.