Світлодіодний прожектор Hikvision DS-TL2000A-L1
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1976
Особливості:
- 16 світлодіодів
- День/Ніч авто
- Кут 10 °
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- RS485
- IP65
Характеристики:
| Клас | світлодіодний прожектор |
| Кількість світлодіодних ламп | 16 |
| Світлова температура | 5000K-7000K |
| Кут | 10 ° |
| Покриття | Одиночний ряд |
| Ефективна відстань | 16 м - 25 м |
| Тригер | Рівень TTL (додатковий перемикач) |
| Рівень тригера | 4В-6В |
| Частота тригера | 15 Гц - 250 Гц |
| ККД тригера | 1% - 39% |
| Час відгуку | ≤20us |
| День/ніч | Підтримка визначення яскравості навколишнього середовища, автоматичний запуск при низькій освітленості (додатково) |
| RS485 | 1, підтримка підключення ПК або камери (додатково) |
| Синхронний інтерфейс | 1 вхід триггерного включення, вхід триггерного захоплення і 1-канальний синхронний вихід мерехтіння (додатково) |
| Конфігурація параметрів | Підтримує внутрішні налаштування параметрів, такі як поріг спрацьовування денний і нічний функції, спалах і настройка надвисокої частоти спалаху |
| Термін служби | ≥50000H |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Захист від вологи | IP65 |
| живлення | AC 220В ± 20%, 47Гц ~ 63Гц; AC 110В ± 20%, 47Гц ~ 63Гц |
| Потужність | 36 Вт |
| Робочі температури | - 40 ° С to + 70 ° С |
| Робоча вологість | 10% - 90% |
| Розміри | 128 x 216 х 159 мм |
| Вага | 2,72 кг |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-TL2000A-L1
- Тип пристрою Світлодіодний прожектор
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.