IP відеокамера Hikvision DS-2CD1021-I (D) (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1978-02
Аксесуари
Особливості:
- Матриця:1/3" progressive scan CMOS
- об’єктив:2.8 мм
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- DWDR, 3D DNR
- PoE (802.3af), IP67
- Моніторинг:Hik-Connect або iVMS-4500
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість: | 0.01Люкс/F1.2;0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора: | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Лінза: | f=2.8/4 мм/F2.0, кут огляду:105.8 ° |
| День/Ніч: | ICR фільтр |
| Динамічний діапазон: | DWDR |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| 3-осьова регулювання (кронштейн) | Поворот:0 ° -360 °, нахил:-90 ° до 90 °, обертання:0 ° - 360 ° |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264 +/H.264; Доп. потік:H.264/MJPEG |
| Відео Bit Rate: | 32 Kbps ~ 8Mbps |
| Зображення | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920x1080 |
| Частота кадрів: | 1080p/960p/720p - 25кадров/с |
| Параметри кадру: | Насиченість/Яскравість/Контрастність - налаштовується за допомогою програмного забезпечення клієнта або веб-браузером |
| BLC | Є, настроюються зони |
| Мережа: | |
| Мережеве сховище | NAS (NFS, SMB/CIFS) |
| Детекція | Детектор руху |
| Інтелектуальна тривога: | Motion Detection, Video Tampering, Video Loss, Network Disconnect, IP address conflict, Storage exception |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour |
| Сумісність: | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI |
| Основні функції | Анти-мерехтіння, дзеркало, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP-адрес |
| Інтерфейс | |
| Мережевий інтерфейс | 1-RJ45 10M/100M |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12В ± 10%, PoE (802.3af) |
| Потужність: | 5Вт, 6.5Вт (PoE) |
| ІЧ підсвічування: | до 30 метрів |
| Клас захисту: | IP67 |
| Робоча температура: | - 30 ° C ~ 60 ° C |
| Розміри: | 172x66x69 мм |
| Вага: | 500г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП, 1920(H) x 1080(V)
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення H.264+ / H.264
- Виробник Hikvision
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CD1021-I (D)
- Об’єктив 2.8/4 мм, кут огляду105°
- Особливості Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення
- Розмір 69x66x172 мм
- Чутливість 0.01 Люкс (день), 0 Люкс з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Інструкції і програмне забезпечення
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.