Комплект бездротової сигналізації з IC брелоком Hikvision DS-PWA32-NGT
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2484
Бездротова контрольна панель серії AX, яка містить 32 бездротові зони, підтримує методи зв'язку Wi-Fi, LAN, GPRS і 3G/4G, а також протокол ISAPI і протокол SIA-Contact ID. Це може бути застосовано до сценаріїв ринку, магазину, будинки, фабрики, складу, офісу і т. Д.
Сумісність сигналізації Hikvision
Увага! Брелок керування до комплекту не входить. У комплекті 5 карт Mifare
Особливості:
- DS-PWA32-HGR * 1
- DS-PD2-P10P-W * 1
- DS-PD1-MC-WWS * 1
- DS-PTS-MF * 5
| Метод роботи | Комплект бездротової сигналізації з IC брелоком |
|---|---|
| У комплекті | DS-PWA32-HGR x1, DS-PD2-P10P-W x1, DS-PD1-MC-WWS x1, DS-PTS-MF x5 |
| Колір | Білий |
| Частотна характеристика | 868 МГц |
| Відстань передачі | 800м на відкритій місцевості |
| Ethernet | 10M/100M самоналагоджувальний |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| GPRS (SMS/Call) | Підтримка пуш-повідомлень в ARC і хмара, текстові повідомлення по смс і звукові по телефону |
| Зчитувач карт | Підтримує |
| Програмовані виходи | 32 |
| Бездротовий брелок | 8 |
| Бездротові сирени | 2 |
| живлення | 5 В DC, 10 Вт |
| Резервна батарея | 1хCR123А, 3В, ресурс батареї - 2 роки |
| Робоча температура | -10 ° С - + 50 ° С |
| Розміри | 26 x 50 x 5мм |
Характеристики
- Ethernet 10M/100M самоналагоджувальний
- Частотна характеристика 868 МГц
- GPRS (SMS/Call) Підтримка пуш-повідомлень в ARC і хмара, текстові повідомлення по смс і звукові по телефону
- Wi-Fi 802.11b/g/n
- Бездротові сирени 2
- Бездротовий брелок 8
- В комплекті
- Відстань передачі 800м на відкритій місцевості
- Зчитувач карт Підтримує
- Колір Білий
- Метод роботи Комплект бездротової сигналізації з IC брелоком
- Програмовані виходи 32
- Резервна батарея 1хCR123А, 3В, ресурс батареї - 2 роки
- Живлення 5 В DC, 10 Вт
- Робоча температура -10 ° С - + 50 ° С
- Розміри 26 x 50 x 5мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.