Hub бездротової сигналізації Hikvision DS-PWA32-HG (White)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2477
Бездротова контрольна панель серії AX, яка містить 32 бездротові зони, підтримує методи зв"язку GPRS, а також протокол ISAPI і SIA-Contact ID. Рекомендовано застосовувати в торговельних приміщеннях, приватних будинках, офісах.
Сумісність сигналізації Hikvision
Особливості:
- Підтримує передачу по двостороннього зв"язку тривожних подій і інших сигналів. GPRS з використанням основного і резервного каналу
- Підтримує до 32 безпровідних входів, 32 бездротових виходу, 8 брелоків і 2 сирени IVaas (як послуги):підтримка запису по 7 секунд до/після тривоги для відеоверіфікаціі (IP- камера Hikvision/IP-камера ONVIF) по 2 каналах
- Підтримує перегляд відео подій через мобільний клієнт і електронну пошту
- Підтримує функцію дверного дзвінка:в режимі знятому з охорони, дзвонить як дверний дзвінок , коли спрацьовує сповіщувач.
- Голосові підказки для налаштування і роботи
- Конфігурація через веб-клієнт, мобільний клієнт або клієнтське програмне забезпечення
- відправляє повідомлення про тривогу через повідомлення, телефонні дзвінки та електронну пошту
- Сумісність з протоколом SIA-Contact ID
- Двостороння зв"язок з сповіщувачами (800м на відкритій місцевості)
| Метод роботи | LAN + WIFI + GPRS |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Частотна характеристика | 868MHz |
| Відстань передачі | 800м (відкритий майданчик) |
| Ethernet | 10M/100M |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11b/g/n |
| GPRS (SMS/Call) | Підтримує |
| Бездротові зони | 32 |
| Бездротовий брелок | 8 |
| Бездротові сирени | 2 |
| Голосова підказка | Підтримує |
| Антісаботаж | Підтримує |
| живлення | 5 VDC |
| Потужність | < 5.6 W |
| Робоча температура | -10 ° C to 55 ° C |
| Розміри | 155 x 155 x 35мм |
Характеристики
- Ethernet 10M/100M
- Частотна характеристика 868MHz
- GPRS (SMS/Call) Підтримує
- Wi-Fi Wi-Fi 802.11b/g/n
- Антісаботаж
- Бездротові зони 32
- Бездротові сирени 2
- Бездротовий брелок 8
- Відстань передачі 800м (відкритий майданчик)
- Голосова підказка Підтримує
- Колір Білий
- Метод роботи LAN + WIFI + GPRS
- Споживана потужність 5.6 W
- Живлення 5 VDC
- Робоча температура -10 ° C to 55 ° C
- Розміри 155 x 155 x 35мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.