SpeedDome камера Hikvision DS-MH6171I-A
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2141
Аксесуари
Hikvision DS-MH6171I-A - мережевий портативний інфрачервоний купол з 2 Мп роздільною здатністю, 30-ти кратним оптичним збільшенням, вбудованим 4G, Wi-Fi, GPS, смарт функціями, використовується для спостереження за тимчасовими подіями (парад, страйк, концерт під відкритим небом) і розпізнавання номерних знаків. Камера здатна записувати високоякісні зображення в умовах низької освітленості. Цей купол підтримує мінімальну освітленість:Колір:0,05 люкс @ (F1.6, AGC ON), ч/б:0.01Lux @ (F1.6, AGC ON), 0 люкс з ІЧ-підсвічуванням.
Особливості:
- 1/2.8" Progressive Scan CMOS
- Підтримує H.265/H.264 +/H. 264 відеосжатія
- роздільна здатність:1920 x 1080/1280 x 720
- 30х оптичне збільшення , 16х цифрове збільшення
- HLC/BLC/3D DNR/Defog/EIS
- Подвійний вбудований слот для карт SD/SDXC, до 128 ГБ
- Підтримує модуль 4G; Wi-Fi 802.11b/g/n; модуль позиціонування GPS; Bluetooth 4.0
- Підтримка швидкого встановлення з магнітним підставою і штативом
- Змінний акумулятор для безперервної роботи до шести годин
- ІЧ підсвічування до 80 метрів
- Поворот 360 °, нахил -15 ° -90 °
- Підтримка LPR (розпізнавання номерних знаків) і чорний список
- Захоплення особи
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Електронний затвор | 1/1 ~ 1/30,000с |
| Мінімальна освітленість | 0,05 Люкс @ (F1.6, AGC ON), ч/б:0.01 Люкс@ (F1.6, AGC ON), 0 люкс з ІК |
| Баланс білого | Авто 1/Авто 2/Ручний/Внутрішній/Зовнішній/Люмінесцентна лампа/Лампа розжарювання |
| День/ніч | ІЧ фільтр |
| Режим фокусування | Авто/Напівавтоматичний/Ручний |
| Індекс шумності | > 52 дБ |
| Цифрове збільшення | 16х |
| оптичне збільшення | 30-х |
| Фокусна відстань | 4,5-135 мм |
| Швидкість збільшення | 4 з |
| Кут огляду | Горизонтальний:65.1 ° -2.34 ° |
| Робоча відстань | 10 - 1500 мм |
| Апаратура | F1.6 - F4.4 |
| Зображення | |
| роздільна здатність | 1920х1080, 1280х720 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | HLC/BLC/3D DNR/Defog/EIS |
| PTZ | |
| Поворот | 360 ° |
| Нахил | - 15 ° -90 ° |
| ІЧ підсвічування | |
| ІКвідстань | до 80 м |
| Інтенсивність ІЧ-підсвічування | Авто, залежить від коефіцієнта масштабування |
| Стандарт стиснення | |
| відеосжатія | H.265/H.264 +/H.264 |
| ТипH.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| ТипH.265 | Основний профіль |
| Відео бітрейт | 32 Кбіт/с - 8 Мбіт/с |
| Мережа | |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, UDP, DHCP |
| API | HIKVISION SDK, ONVIF, ISAPI |
| Зв"язок | Діапазон частот: FDD LTE:смуга 1, смуга 2, смуга 3, смуга 4, смуга 5, смуга 7, смуга 8, смуга 20 WCDMA/HSDPA/HSUPA/HSPA +:смуга 1, смуга 2, смуга 5, смуга 8 GSM/GPRS/EDGE:850 МГц/900 МГц/1800 МГц/1900 МГц Підтримка 3G/4G |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Смарт функції | Розпізнавання номерних знаків, захоплення особи |
| Чорний список | до 100 000 номерів |
| Вбудоване сховище |
Основні характеристики
Характеристики
Рекомендовані товари Швидке оформлення замовлення
Нажміть Оформити замовлення, щоб зробити запрос, і ми вам скоро передзвонимо
Оформити замовлення
Продовжити покупки >
Всього до сплати:
|
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.