IP виклична панель DS-KB8112-IM
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1255
Основні функції:
- Вбудована функція внутрішнього зв"язку підтримує:зв"язок з провідною станцією, клієнтським програмним забезпеченням, додатком і внутрішніми станціями
- Функція контролю доступу, що підтримує кілька режимів відкривання дверей (Внутрішня станція, майстер-станція, клієнтське програмне забезпечення, мобільний додаток і мережу)
- Самоналагоджувальна ИктПідсвічування до 5-метрів
- Ступінь захисту:IK09, IP66
Відео/аудіо функції:
- HD CMOS відеокамера з широким кутом огляду і WDR, до 720р - 25 кадрів в секунду
- Придушення шуму і ехоподавлення
- Стиснення H.264 і MJPEG
- Низьке освітлення
Функції тривоги:
- Підтримка магнітних герконів
- Автоматично повідомляти тривоги на майстер станцію або мобільний додаток
Віддалене управління:
- Віддалене перезавантаження, оновлення, синхронізація часу і настройка параметрів
- Підтримка web інтерфейсу
- Підтримка мобільного додатка
- Детектор руху
Додаткові функції:
- ISAPI і Onvif
- Підтримка конфігурації швидкості передачі і частоти кадрів, електронної пошти, і автоматичне перемикання режимів день/ніч
- Автоматична вивантаження фото на FTP сервер або клієнтське ПЗ при розблокуванні дверей
Схема установки:
Характеристики:
| Операційна система | Linux |
| Процесор | Високо-продуктивний вбудований SOC |
| Камера | |
| Матриця | 1/3 Progressive Scan CMOS, CMOS 1.3Mп |
| Чутливість | Низьке освітлення |
| об’єктив | f=3.47мм/F2.5 |
| Кут огляду | H:80, V:44 |
| Поворот камери | -50 - +50 |
| Параметри відео | |
| Відео стиск | H.264, MJPEG |
| Відео потік | Підтримка двох потоків, головний потік:H.264, доп. потік:H.264/MJPEG |
| роздільна здатність | 1280х720, 640х480 |
| Швидкість запису | 25 кадрів/с |
| Швидкість передачі | Головний потік:32Кб/с - 4096Кб/с, доп. потік:32Кб/с - 2048Кб/с |
| Частота | 50Hz |
| WDR | DWDR |
| Налаштування зображення | Колір, яскравість, контраст, чіткість, насиченість |
| Параметри аудіо | |
| Аудіо потік | Двостороння зв"язок, Full Duplex |
| Аудіовхід | Вбудований всеспрямований мікрофон |
| Аудіовихід | Вбудовані динаміки |
| Аудіостиснення | G.711 U, 64Кбіт/с |
| Якість аудіо | придушення шуму і луна |
| Підсвічування | |
| відстань | до 5 метрів |
| Довжина хвилі | 940 nm |
| управління | Авто (вкл/викл), за часом |
| Параметри мережі | |
| Ethernet | 10M/100 M |
| Протоколи мережі | SIP, RTSP, RTP, ONVIF, ISAPI, NTP, HTTP, HTTPS, DHCP, FTP, SMTP |
| Режим з"єднання до мережі | DHCP, статичний IP адреса |
| затримка відкриття дверей | 1с - 255с |
| Параметри тривога | |
| Тривожний вхід | Магнітний датчик двері |
| Інтерфейси | |
| Ethernet | 1-RJ45 |
| Тривожні входи/виходи | 1/1 |
| Дія при подію | |
| Події | Детектор руху, захоплення зображення, натискання на кнопку виклику |
| Вивантаження файлів | на FTP |
| Повідомлення по електронній пошті | Вхід в систему завершений через програмне забезпечення або веб |
| Загальні параметри | |
| Матеріал | Панель:сплав цинк, камера:сплав алюмінію |
| Ступінь захисту | IK09, IP66 |
| живлення | DC 12В, PoE |
| потужність | До 12Вт макс. |
| Робочі умови | 30С - 50С, відносна вологість 10% -90% |
| Розміри | 162х74х53 мм |
| Вага | 773г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1.3 Мп (1280х720)
- Кут огляду H80 °, V44 °
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Камера 1/3 Progressive Scan CMOS
- Модель DS-KB8112-IM
- Призначення Для будинку, Для квартири,Для офісу, Для приміщення
- Розмір 161х74х53 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.