PoE комутатор для IP систем DS-KAD606-N
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1236
Особливості:
- 8 інтерфейсів RJ-45, в тому числі 6 адаптивних LAN- інтерфейсів 10/100 Мбіт/с, які підтримують живлення мережевого кабелю, і 2 адаптивних каскадних LAN-інтерфейсу 10/100 Мбіт/с
- 6 адаптивних інтерфейсів LAN 10/100 Мбіт/с підтримують 24 В постійного струму для відеодомофонів
- IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
- Функція зберігання та пересилання
- Більше 1000 000 ч середній час між збоями
Характеристики:
| Модель | DS-KAD606-N |
| Кількість інтерфейсів | 8 х 10M/100M інтерфейс |
| Тип інтерфейсів | RJ45, повний/підлозі дуплекс, адаптивний MDI/MDI-X |
| Стандарти | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x |
| Тип роботи | Збереження та переадресація | Управління потоком | IEEE802.3x (повний дуплекс), зворотний тиск (полудуплекс) |
| Пріоритетчерзі | 4 |
| Макс. кол-во VLAN | 64 |
| Список MAC-адрес | 8K |
| 1 Мбіт | |
| живлення | 24В DС |
| споживання | до 8Вт |
| Робочі температури | 10С - + 55С |
| 10% -90% | |
| Розміри | 176х91х32 мм |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Загальна кількість портів 8 портів
- Кільк. відеопанелей
- Модель DS-KAD606-N
- Розмір 176х91х32 мм
- Живлення DС 24В
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.