Контролер управління ліфтами DS-K2M0016A
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1210
Контролер управлінням ліфтами має 8 DIP-перемикачів і 16 релейних вихідних клем. Він може зв"язуватися з головним контролером через RS-485.
Особливості:
- Зв"язок RS-485 з головним контролером
- Підключається до 16 реле для управління кнопками в ліфті. Підтримуються три типи реле:Реле кнопки, Реле дзвінка і Реле автокнопкі
- Налаштування DIP-перемикача для адреси пристрою і типів реле. Підтримує 3 типи реле:Call Elevator, Button і Auto Button
- До 8 розподілених диспетчерів ліфта можна підключити до контролера головного ліфта (DS-K2210)
Характеристики :
| Модель | DS-K2M0016A |
| Процесор | 32 біт |
| RS-485 | 2 |
| Тривожний вхід | 2 |
| Релейний вихід | td>16|
| Зуммер | 1 |
| Tamper-Proof | 1 |
| живлення | DC 12 В ±, 15% |
| Розмір | 167 х 105 х 30 мм |
| Робоча температура | -40C ~ 70C |
| Відносна вологість | 0 ~ 90% |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K2M0016A
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.