Термінал контролю доступу DS-K1T500S
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1215
Особливості:
- Матова металева лицьова панель
- Функція розпізнавання осіб і захоплення зображення, вбудована в камеру (опція 2 Мп)
- Підтримка двостороннього звуку
- Підтримка протоколу TCP/IP, Wi-Fi і протоколу EHome
- Підтримка читання карт Mifare
- Вбудований слот для карт Micro SD, Підтримує вставку Micro SD-карти (максимум 128Гб) і збереження знімків і записаних відео на карту пам"яті
- Максимальна кількість карт - 50 000, максимальна кількість записів подій контролю доступу - 200 000
- Аутентифікація QR-коду, Створює QR-код через клієнтське програмне забезпечення iVMS-4200 або інші системи
- Віддалене відкриття дверей через клієнтське програмне забезпечення iVMS-4200 або інші системи
- Кілька режимів аутентифікації:QR-код, карта, карта + пароль
- Працює в якості пристрою читання карт і підтримує інтерфейс Wiegand і інтерфейс RS-485 для доступу до контролера
- Зв"язок по протоколу RS-485 для підключення зовнішнього пристрою читання карт пам"яті
- Підтримка підключення безпечного дверного блоку
- Виявлення несанкціонованого доступу, розблокування аварійного сигналу овертайму, недійсна перевірка карти по часу тривоги, сигнал тривоги з примусу і т. д.
- Ступінь захисту:IP65
Характеристики:
| Модель | DS-K1T500S |
| процесор | 3.2 Bit високопродуктивний процесор |
| Камера | 2Mп/1080P, ІЧ-підсвічування |
| Аудіо | Аудіовхід:вбудований мікрофон (чутливість:-25 ±, 3DB) Аудіовихід:вбудований гучномовець (1 Вт) |
| Кількість карт | 50 000 |
| Можливість запису | 200 000 |
| Карта micro SD | М акс. 128 Гб |
| Формат карт | Mifare карти |
| Відстань індукції | &ge, 2 см |
| Режим зв"язку | Режим терміналу:TCP/IP, RS485.Режим читання карт:Wiegand 26/34 і RS-485 |
| Вхідний інтерфейс | Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х 1, Тривожний вхід х 2, Перемикач з помилкою х 1, Кнопка виходу х 1 |
| Інтерфейс виведення | Блокування х 1, вихід сигналізації (дверний дзвінок) х 1 |
| Відеоархів | Запис і збереження відео через NVR або карту Micro SD |
| живлення | DC 12В/1A |
| Робочий струм | 600 мА (max) |
| Температури | 40С - + 70С |
| Вологість | 10% -90% |
| Монтаж | Настінне кріплення |
| Захист | IP65 |
| Розмір | 218х78х41 мм |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Виходи Блокування х 1, вихід сигналізації (дверний дзвінок) х 1
- Входи Дверний дзвінок х 1, Датчик двері х 1, Тривожний вхід х 2, Перемикач х 1, Кнопка виходу х 1
- Модель DS-K1T500S
- Розмір 218х78х41 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.