Термінал обліку робочого часу DS-K1A802MF
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1213
Особливості
- 2.8-дюймовий ЖК-екран для відображення інформації про час, дату, тижня і відвідуваності
- Підтримує віддалену реєстрацію відбитків пальців з терміналу на програмне забезпечення
- Підтримує Макс. 3000 користувачів, макс. 3000 відбитків пальців і Макс. 100 000 записів подій
- Підтримує два режими перевірки автентичності ідентифікації
- Підтримує автономну роботу (підтримує локальне додавання персон, карт і відбитків пальців)
- Підтримує 32 звичайних зміни, 32 людино-години зміни і 32 святкових графіка відвідування
- Експортує дані карти зчитування і звіт про відвідуваність на USB-порт
- Підтримка автоматичного формування звітів
- Інтелектуальне введення на англійською мовою
- Доступ до загальнодоступної мережі через протокол EHome
- Виявлення конфліктів IP-адрес
Технічні характеристики:
| Зберігання | 3000 карт, 100 000 записів подій, 150 000 записів відвідуваності |
| Операційна система | Linux |
| iVMS-4200 | Підтримує |
| Ємність відбитків пальців | 3000, до 10 отпе чатка пальців для кожної людини |
| Розпізнавач відбитків пальців | Оптичний модуль розпізнавання відбитків пальців |
| Тривалість відповіді на читання карти | <, 1с |
| Тривалість аутентифікації відбитка пальця | <, 1с | Режим порівняння відбитків пальців | 1:1 і 1:N, N=3000 |
| FAR (помилка помилкового доступу) | &le, 0.001% |
| FRR (помилка помилкового відмови) | &le, 0.01% |
| Режим читання карти | Підтримка читання карт Mifare, включаючи карти зі спеціальними формами |
| ЖК-екран | 2,8 -дюймовий 320 x 240 LCD-TFT-екран |
| Клавіатура | Фізичні клавіші (без підсвічування) |
| LAN:10/100 Мбіт/с | |
| Wi-Fi | Підтримується |
| Аудіо | 1 Зуммер, 1 Гучномовець |
| FAR (помилка помилкового доступу) | &le, 0.001% |
| FRR (помилка помилкового відмови) | &le, 0.01% |
| Джерело живлення | DC 12В |
| Робочий струм | Max 1А |
| USB інтерфейс | USB2.0, Type A |
| Діапазон робочих температур | 10С &hellip, + 55С |
| Вологість | 10-90% |
| Діяльність зчитування карт доступу | 0-5 см |
| Габаритні розміри | 140х155х30 мм |
| Застосування | У приміщенні |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1A802MF
- Розмір 140х155х30 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.