RFID зчитувач DS-K1801M
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1971
Особливості:
- Матеріал корпусу PC + ABS
- Блакитне підсвічування
- Вбудований 8-bit високошвидкісний процесор
- Стандарт IP65
- Формат карт:Mifare карти
- Wiegand (w26, w34)
- Підтримка відкриття дверей шляхом зчитування карти
- Дизайн Watcнdog
- Високий захист/низькі температури (-20 ℃ до + 65 ℃)
Характеристики:
| Модель | DS-K1801M |
| Система | |
| Процесор | 8 Bit |
| Зчитувач | |
| Формат карт | Mifare карти |
| Відстань зчитування | < 50мм |
| Функції | |
Аудіо тривога | бипер |
| Інтерфейс | |
| з контролером | wiegand (W26/W34) |
| Основні | |
| живлення | DC 12В |
| Споживання | 150мА |
| Клавіатура | Ні |
| LCD дисплей | Синє підсвічування |
| Ступінь захисту | IP65 |
| живлення | DC 12В/1.6Вт |
| Температури | - 20 ° С - + 65 ° С |
| Вологість | 10-90% |
| Розмір | 87x87x13 мм |
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP65
Характеристики
- LCD дисплей Синє підсвічування
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1801M
- Підключення wiegand
- Розмір 87x87x13
- Формат карт Mifare
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.