Mifare зчитувач Hikvision DS-K1107M
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1195
Особливості:
- Процесор 32bit
- Протокол:RS-485, wiegand
- Тип карт:Mifare карти
- Функція Watch dog
- Звуковий сигнал
- Накладний монтаж
Характеристики:
| Модель | DS-K1107M |
| система | |
| Процесор | 32 Bit |
| Зчитувач | |
| Формат карт | Mifare карти |
| Діапазон зчитування | 3-5 см |
| Час відгуку | <, 0.1 c |
| Функції | |
| ID параметри | УстановкаDIP - перемикачана платі |
Аудіо тривога | бипер |
| Інтерфейс | |
| з контролером | RS-485, wiegand |
| Основні | |
| живлення | DC 12В |
| Споживання | 500мА |
| Клавіатура | Ні |
| Ступінь захисту | IP65 |
| живлення | DC 12В/100мА |
| Температури | 20С - + 70С |
| Вологість | <, 95% |
| Розмір | 115х44х22 мм |
Основні характеристики
- Ступінь захисту IP65
Показники
- Підключення RS-485, wiegand
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1107M
- Розмір 115х44х22 мм
- Формат карт Mifare
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.