RFID зчитувач DS-K1106M
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1188
Особливості:
- 32-бітний високошвидкісний процесор
- Група світлодіодних індикаторів (синій, зелений і червоний) для відображення стану живлення, зв"язку та читання карт
- Протокол:RS-485, wiegand
- Тип карт:Mifare
- DIP перемикання li>Функція захисту від несанкціонованого доступу
- Вбудований зумер для індикації стану
- Функція інтернет-провайдера для онлайн-оновлення (підтримується тільки пристроєм зв"язку RS-485)
Характеристики:
| Модель | DS-K1106M |
| Система | |
| Процесор | 32 Bit |
| Зчитувач | |
| Частота зчитувача | 13,56 МГц |
| ISO 14443-A | |
| Тип карт | Mifare |
| Діяльність зчитування | 3-5 см |
| Сповіщення | |
| Аудіо | Біпер |
LED-індикація | живлення, статус з"єднання, доступ дозволений/заборонений |
| Інтерфейс | |
| Мережеві протоколи | RS-485, wiegand |
| Wiegand | 26/34 |
| RS-485 | є |
| Налаштування ідентифікатора | через DIP-перемикач |
| живлення | DC 12В |
| потужність | <, 2Вт |
| Захист | Аварійна сигналізація |
| Матеріал | Пластик |
| Температури | 20С - + 65С |
| Вологість | 10 - 90% |
| Розмір | 85,6 х 86,5 х 14 мм |
| спосіб монтажу | Настінний монтаж з коробкою |
Характеристики
- Виробник Hikvision
- Модель DS-K1106M
- Підключення
- Розмір 85,6 х 86,5 х 14 мм
- Формат карт 13.56MHz (Mifare)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.