IP Реєстратор Hikvision DS-9632NXI-I8/4F
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1329
Аксесуари
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 32-каналу |
| Вхідний потік | 256 Мб/с. |
| Вихідний потік | 200 Мб/с |
| Відео/аудіо виходи | |
| CVBS вихід (опціонально) | 1-канал BNC (1.0Vp-p , 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| Вихідна роздільна здатність VGA1/HDMI1 | VGA1:2K (2560 1440 )/60Hz, 1920 1080/60Hz, 1280 1024/60Hz, 1280 720/60Hz, 1024 768/60Hz HDMI1:4K (3840 2160)/60Hz, 4K (3840 2160)/30Hz, 2K ( 2560 1440)/60Hz, 1920 1080/60Hz, 1 600 1200/60Hz, 1280 1024/60Hz, 1280 720/60Hz, 1024 768/60Hz |
| Вихідна роздільна здатність VGA2/HDMI2 | 1920 1080/60Hz, 1280 1024/60Hz, 1280 720/60Hz, 1024 768/60Hz |
| роздільна здатність запису: | 12М П/8МП/6 МП/5МП/4 Мп/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 2-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| Формат | H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4 |
| роздільна здатність перегляд/архів | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | 4-кан 8Мп або 16-каналів - 1080p |
| Синхронне відтворення: | 16-каналів |
| Протоколи | TCP/IP, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP , SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Жорсткі диски | |
| SATA | 8 |
| eSATA | 1 |
| обсяг: | до 8Tб кожен диск |
| Тип ді Сковен масиву | RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10 |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Двостороння аудіо | 1-канал RCA (2.0Vp-p, 1 k) |
| Мережевий інтерфейс: | 2х - RJ45 10M/100M/1000M |
| Послідовний інтерфейс | RS-232, RS-485, Клавіатура |
| USB інтерфейс: | передня панель:2х - USB 2.0, задня панель:1x - USB 3.0 |
| Тривога | 16вх/4вих (8 опціонально) |
| Виявлення осіб та аналітика | |
| Бібліотека фотографій осіб | 4 бібліотеки. Єдина бібліотека:30 000 зображень, Всього:50, 000 фотографій |
| Захоплення особи | 4-канальні IP-камери (протокол HIKVISION/ONVIF/RTSP) |
| Сигнал порівняння зображення на зображенні | Спрацювання сигналізації:запис, звукове попередження, повідомлення центру спостереження, відправка електронної пошти |
| Пошук фотографії особи | Підтримується пошук по картинці |
| Можливості моделювання особи | 8 фото/сек |
| Загальна | |
| живлення: | AC 100 - 240В |
| Максимальна потужність | 200 Вт |
| Споживання (без жорсткого диска) | & le, 70 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 19 2U |
| Розмір: | 445 х 470 х 90 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 10 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 12МП
Характеристики
- Вхідний потік 256 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси USB, RS-485, RS-232, eSATA
- Відео стиснення H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 200 Мб/с
- Кількість HDD 8 SATA HDD
- Кількість IP камер 32-каналу
- Модель DS-9632NXI-I8/4F
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.