IP Реєстратор Hikvision DS-9632NI-I16
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1296
Аксесуари
Особливості:
Професійний і надійний
- Дві ОС для забезпечення надійності роботи системи.
- Застосовує технологію ANR для підвищення надійності зберігання при відключенні мережі.
- Підтримує гарячу заміну жорсткого диска з конфігурацією RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10, RAID50, RAID60 і JBOD.
Вхід HD
- H.265/H.264/H.264 +/MPEG4.
- Підключається до сторонніх мережевих камер.
- Можна підключити до 32 IP-камер.
- Підтримка живого перегляду, збереження і відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 12 Мп.
- Запис з роздільною здатністю до 12 Мп.
Вихід HD
- Виходи HDMI1/VGA1 і HDMI2/VGA2.
- HDMI1 відеовихід з роздільною здатністю до 4K (3840 2160).
Зберігання HD
- Можна підключити до 16 жорстких дисків SATA і 1 eSATA для запису і резервного копіювання.
- Економія місця зберігання на 50% до 70% з використанням формату декодування H.264 +.
Передача HD
- 2 самоадаптівних мережевих інтерфейсу 10M/100M/1000M.
Різні програми
- Підтримується централізоване управління IP -Камера, включаючи конфігурацію, імпорт/експорт інформації, відображення інформації в реальному часі, двостороннє аудіо, оновлення і т. д.
- Підключається до інтелектуальних IP-камерам від Hikvision, і запис, відтворення та створення резервних копій сигналів VCA можуть бути реалізовані.
- Підтримується сигналізація виявлення VCA.
- Smart пошук обраної області в відео та інтелектуальний відтворення.
- Підтримка режимів квот і груп жорсткого диска, різна ем кістка Підтримує запуск записи за допомогою однієї клавіші.
- Здійснює Чудову якість призначеного каналу під час багатоканального режиму відображення.
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи : | 32-каналу |
| Вхідний потік | 320 Мб/с |
| Вихідний потік | 256 Мб/с або 200 Мбіт/с (коли включений RAID) |
| Відео/аудіо виходи | |
| Вихідна роздільна здатність VGA1/HDMI1 | VGA1:2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц HDMI1:4K (3840 2160)/60Гц, 4K (3840 2160)/30Гц, 2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц , 1600 1200/60Гц, 1280 1024/60Гц 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| Вихідна роздільна здатність VGA2/HDMI2 | 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 7 20/60Гц, 1024 768/60Гц |
| роздільна здатність запису: | 12МП/8МП/6 МП/5МП/4 Мп/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 2-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| Формат | H.265/H .264/H.264 +/MPEG4 |
| роздільна здатність перегляд/архів | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | 4 кан 4K або 16 каналів - 1080p |
| Синхронне відтворення: | 16-каналів |
| Жорсткі диски | |
| SATA | 16 |
| eSATA | 1 |
| Обсяг | 500 Гб/1 Тб/2 Тб/3 Тб/4 Тб/5 Тб/6 Тб |
| Тип дискового масиву | |
| VCA | |
| Події VCA | Підтримка IPC |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Двостороння аудіо | 1-канал RCA (2.0Vp-p, 1 k) |
| Мережевий інтерфейс: | 2х - RJ45 10M/100M/1000M |
| Послідовний інтерфейс | RS-232, RS-485, Клавіатура |
| USB інтерфейс: | передня панель:2х - USB 2.0, задня панель:1x - USB 3.0 |
| Тривога | 16 вх/8 вих |
| Загальна | |
| живлення: | AC 100 - 240В |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Споживання (без жорсткого диска) | & le, 45 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 19 3U |
| Розмір: | 445 х 496 х 146 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 12,5 Кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 12МП
Характеристики
- Вхідний потік 320 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, RS-485, RS-232, eSATA
- Відео стиск H.265/H.264/H.264 +/MPEG4
- Відеовиходи 32 каналу
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 256 Мб/с
- Дозвіл запису до 12Мп
- Кількість HDD 16 SATA HDD
- Кількість HDD 16 SATA HDD
- Кількість IP камер 32-каналу
- Модель DS-9632NI-I16
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.