IP Реєстратор Hikvision DS-7616NI-I2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1339
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 12Мп
- Відео виходи HDMI 4K (3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 16 IP-камер
- Вхідний потІЧ 160 Мб/с.
- 2 SATA HDD , до 10Тб кожен
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265/H. 264/MPEG4 відео формати
Характеристики:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 16-каналів (до 12 МП) |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| мережа | |
| Вхідний потік | 160 Мб/с. |
| Вихідний потік | 256 Мб/с |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 12МП/8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 4-кана - 4К або 16-каналів - 1080p |
| Синхронневідтворення: | 16-каналів |
| Жорсткі дис скі | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 20Тб |
| Обсяг: | до 10Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Тривога | 4вх/1вих |
| Загальна | |
| живлення: | DC 12В |
| Споживання: | & le, 40 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| шасі: | 380 мм шасі |
| Розмір: | 380 х 290 х 45 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 1 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 32МП
Характеристики
- Вхідний потік 160 Мбіт / с
- IP камери 16 каналів
- Відео компресія H.265 + / H.265 / H.264 / H.264 + / MPEG4
- Частота кадрів (головний потік) Декодування: 2 каналу - 12МП, 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп
- Ethernet 1 RJ45 (10M / 100M / 1000M)
- USB 1х - USB 3.0, 1x - USB 2.0
- Інтерфейси відео виходу 1 HDMI, 1 VGA (незалежні)
- Відео детекція Виявлення VCA підтримується
- Внутрішні HDD 2 SATA до 10Тб кожен
- Вологість 10% ~ 90%
- Двостороння розмова 1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA
- Макс. кількість користувачів 128
- Мобільні платформи iPhone, iPad, Android
- Мультиекрани режим 1/4/8/16
- Підтримка роздільної здатності (32 MP, 24 MP для одного каналу) 12Мп / 8Мп / 5Мп / 3Мп / 1080p / UXGA / 720p / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF
- Перегляд архіву 16 каналів
- Режим запису Ручний, Розклад, Smart подія
- Режим резервного копіювання Пристрій USB / Мережа
- Роздільна здатність відеовиходу HDMI: 4K (3840x2160); VGA: 1920x1080
- Тривожні виходи 1
- Тривожні входи 4
- Живлення 12В DC, 3.33 A
- Потужність споживання <15Вт (без HDD)
- Робоча температура -10 ° C ~ +55 ° C
- Розміри 385 x 315 x 52 мм
- Вага 1 кг
- Строк гарантії 24 міс.
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.