IP Реєстратор Hikvision DS-7608NI-E2
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1292
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка IP-камер сторонніх виробників
- Запис до 5 МП
- HDMI і VGA вихід з роздільною здатністю до 1920 x 1080
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP Video Input: | 8-каналів |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 80 Мб/с. |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| VGA/HDMI: | 1-канал:1920x1080P, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність запису: | 5MP/3MP/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 2 -каналу BNC (Linear el ectrical level, 600) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляду: | 5MP/3MP/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | 8 -каналів - 720P, 6-каналів - 1080P |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 8ТБ |
| Обсяг: | до 4Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Загальна | |
| живлення: | DC 12В |
| Споживання: | & le, 10 Вт (без HDD) |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| Шасі: | 19 rack-mounted 1 U клас |
| Розмір: | 380 х 290 х 48 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 4 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
Характеристики
- Вхідний потік 80 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси USB
- Відео стиснення
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 80 Мб/с
- Кількість HDD 2 SATA HDD (до 8 Тб)
- Кількість IP камер 8-каналів
- Модель DS-7608NI-E2
- Пульт д/у немає
Василь 06 жовтня 2023
Доброго дня! Підскажіть будласка як можно скинути пароль? Model: DS-7608NI-E2 Serial No: 80907364
Hikvision
Добрий день!
З питань технічної підтримки , звертайтеся до Костянтина
Тел. - 0992384466
Viber - 0992384466
Telegram - @Tehpidtrimka_hikvision
Костянтин відповідає на запити у порядку черги (протягом дня)
з 10:00 до 15:00 з понеділка по п'ятницю
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.