IP Реєстратор Hikvision DS-7604NI-K1 (B)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1343
Аксесуари
Вхід HD
- H.265/H.264/H.264 +/H.265 + відеоформати
- Підключається до сторонніх мережевих камер
- Можна підключити 4 IP-камери
- Запис з роздільною здатністю до 8 МП
- Підтримка перегляду в реальному часі, збереження і відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 8 Mп
Вихід HD
- Одночасні виходи HDMI/VGA
- Вихід HDMI з разре ням до 4K (3840 2160)
зберігання HD
- 1 SATA, що підключається для запису і резервного копіювання
- Економія місця зберігання до 75% з використанням формату декодування H.265 +
Передача HD
- 1 самоадаптівний мережевий інтерфейс 10/100/1000Mб/с
Різні програми
- Підтримується централізоване управління IP-камерами, включаючи конфігурацію, імпорт/експорт інформації, відображення інформації в реальному часі, двостороннє аудіо, оновлення і т. д.
- Підключається до інтелектуальних IP-камерам від Hikvision, і запис, відтворення та створення резервних копій сигналів VCA можуть бути реалізовані.
- Підтримується сигналізація виявлення VCA.
- Розумний пошук обраної області в відео та інтелектуальний відтворення для підвищення ефективності відтворення.
- Здійснює Чудову якість призначеного каналу під час багатоканального режиму відображення.
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| IP відео входи: | 4-каналу |
| Розмова аудіо вхід | 1-канал, RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Мережа | |
| Вхідна пропускна здатність | 40 Мб/с |
| Вихідна пропускна здатність | 80 Мб/с |
| Відео/аудіо вихід | |
| роздільна здатність запису | 8Мп/6Mп/5Mп/3MП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| HDMI вихід: | 4K (3840 х 2160)/30Гц, 1920 х 1080/60Hz, 1600 х 1200/60Гц, 1280 х 1024/60Гц, 1280 х 720/60Гц, 1024 х 768/60Гц, одночасний вихід HDMI/VGA |
| VGA вихід | 1920 х 1080/60Гц, 1600 х 1200/60Гц, 1280 х 1024/60Гц, 1280 х 720/60Гц, 1024 х 768/60Гц, одночасний вихід HDMI/VGA |
| Аудіо вихід: | 1 канал, RCA (Лінійний, 1 кОм) |
| декодування | |
| Формат декодування | H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4 |
| Перегляд в реальному часі/роздільна здатність відтворення | 8Мп/6Mп/5Mп/3MП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Синхронне відтворення | 1 канал @ 8Мп/4-каналу @ 1080p |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу: | 1 х SATA HDD |
| обсяг: | Кожен з роз’ємів підтримує до 6 Tб |
| Управління мережею | |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI , UPnP, HTTPS |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1-RJ45 10/100/1000M Ethernet-інтерфейс |
| USB-інтерф ейс: | 2 USB 2.0 |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | & lt, 10Вт ( без жорсткого диска) |
| Робоча температура: | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі: | 10% ~ 90% |
| Шасі | 1U |
| Розмір | 315 x 240 x 48 мм |
| Вага | & lt, 1 кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 40 Мб/с
- Інтерфейси USB, RJ45
- Відео стиснення
- Відеовиходи 4 канали
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 80 Мб/с
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість IP камер 4-каналу
- Модель DS-7604NI-K1 (B)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.