TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7324HUHI-K4
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1897
Аксесуари
Особливості:
Зовнішній вигляд
- Типова конструкція корпусу, гарантує низький рівень шуму
- Передній слот DVD-R/W для більш зручної установки і обслуговування
Відео входи і передача
- Самоадаптівний вхід сигналу HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- 8 каналів (до 32) 8 мегапіксельних IP камер
- Передача на великі відстані по UTP і коаксіальному кабелю
Стиснення і запис
- H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 кодування для основного потоку і H.265/H.264 для підпотоків аналогових камер
- Підключається до IP-камерам H.265 +/H.265/H.264 +/H.264
- Можна активувати H.265 + для підвищення ефективності кодування і зниження витрат на зберігання даних
- Полноканальная запис з роздільною здатністю до 5 Мп
- Підтримка POS-записи і POS-інформації
Відеовихід
- Одночасний вихід HDMI1 і VGA з роздільною здатністю до 1920 1080 незалежний вихід HDMI 2 з роздільною здатністю до 4K (3840 2160)
- Окремий вихід CVBS
Зберігання та відтворення
- 4 SATA (ємність до 8 ТБ кожен диск)
- Синхронне відтворення 16 каналів
- Розумний пошук ефективного відтворення
- Підтримка стороннього хмарного сховища (Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive)
Смарт функції
- Підтримка декількох подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових і інтелектуальних IP-камер
- Підтримує виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, а також виявлення зміни сцени
- накладення інформації VCA в режимі реального часу і інтелектуальне відтворення
- VQD (діагностика якості відео)
- Підтримує управління PTZ через Omnicast VMS протоколу Genetec
Мережевий і Ethern et-доступ
- Hik-Connect & DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення управління мережею
- 2 мережевих інтерфейсу Ethernet RJ45 10M/100M/1000M
- Обмеження вихідний смуги пропускання
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Відео входи: | 24 каналу, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| HDTVI вхід | 5 Mп, 4 Mп, 3 Mп , 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| AHD вхід | 5 Мп, 4МП, 1080p25, 1080p30, 720p25 , 720p30 |
| HDCVI вхід | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS вхід | PAL/NTSC |
| Підтримка IP камер: | 8 каналів (до 32), до 8 Мп, Підтримує IP-камери H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення: | G.711u |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI1/VGA вихід: | 1-кан, 1920 1080/60Гц, 1280 1 024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| HDMI2 вихід: | 1-кан, 4K (3840 2160)/30Гц, 2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| CVBS вихід: | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| роздільна здатність кодування: | 5 Mп/4 Mп/3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: | Головний потік:5 Mп @ 12к/с/4 Mп @ 15к/с/3 Mп @ 18к/с 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) Доп потік:WD1/4CIF/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) |
| Відео бітрейт: | 32 Кб/з-10 Mб/с |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kбит/с |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | Відео, відео та аудіо |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 4 SATA |
| eSATA | Підтримується |
| Обсяг | до 8 Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 2, RJ45 10M/100M/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect , DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Розмова аудиовход | 1-кан, RCA (2.0 Vp-p, 1 K) (незалежний) |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Послідовний інтерфейс | RS-232, RS-485 (напівдуплексний), клавіатура |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 16/4 |
| Загальні | |
| живлення | AC 100-240 В |
| потужність | & lt, 74Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість ність при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 440 х 390 х 70 мм |
| Вага | & lt, 7 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Аналогові входи 24 каналу (BNC)
- IP камери +16 каналу, до 8MП, можливість розширення до 40 каналів
- HDCVI камери 4 МП, 1080р, 720р
- AHD камери 5 MП, 4 MП, 3 MП, 1080р, 720р
- TVI камери 8 MП, 5 MП, 4 MП, 3 MП, 1080р, 720р
- CVBS камери PAL / NTSC
- Відео компресія H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264
- Частота кадрів (головний потік) 8 MП - 8к / с, 5 MП - 12к / с, 4 MП - 15к / с, 3 MП -18к / с, 1080p / 720p / 4CIF - 25к / с
- Частота кадрів (доп. потік) WD1 / 4CIF / CIF - 25к / с
- Програмне забезпечення iVMS-4200 Hik-connect
- Сумісність ONVIF
- Аудіо інтерфейси 4-каналу, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ)
- Ethernet 2 RJ45 (10M / 100M / 1000M)
- USB 2х - USB 2.0, 1x - USB 3.0
- eSata є
- Raid RAID 0, 1, 5, 6, 10
- RS232 є
- RS485 є
- Інтерфейси відео виходу 2-HDMI, 1-VGA, CVBS
- Аудіо компресія Г.711у
- Відео бітрейт 32 Кбіт / с - 10000 Кбіт / с на канал
- Внутрішні HDD 4 SATA до 10Тб
- Вологість 0% ~ 90% RH
- Дія при спрацюванні тригера Запис, активація PTZ, активація реле тривоги
- Двостороння розмова 1-канал, RCA (2.0 Vp - p, 1kΩ)
- Макс. кількість користувачів 128
- Мережеві протоколи TCP / IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF, SNMP
- Мобільні платформи Android, iOS
- Підтримка роздільної здатності 8МП / 5МП / 4МП / 3МП / 1080p / 720p / 4CIF
- Перегляд архіву 16-каналів синхронно
- Режим запису Ручний, розклад: безперервне, детектор руху, VCA, тривога
- Режим пошуку Smart search
- Режим резервного копіювання Пристрій USB / Мережа
- Релейні виходи 4
- Роздільна здатність відеовиходу HDMI1: 4K (3840x2160), 2560x1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720; HDMI2 / VGA: 1920х1080, 1280х1024, 1280х720
- Тривожні входи 16
- Живлення AC 220В
- Потужність споживання 74Вт (без HDD)
- Робоча температура -10 ° C ~ +55 ° C
- Розміри 440х390x70 мм (WxDxH)
- Вага 7 Кг (без HDD)
- Строк гарантії 24 міс.
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.