TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7316HUHI-K4
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1886
Аксесуари
Особливості:
Зовнішній вигляд
- Типова конструкція корпусу, гарантує низький рівень шуму
- Передній слот DVD-R/W для більш зручної установки і обслуговування
Відео входи і передача
- Самоадаптівний вхід сигналу HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- 2 каналу (до 18) 8 мегапіксельних IP камер
- 8 Мп/5 Mп/4 Mп HDTVI відеовхід і перегляд в реальному часі
- Передача на великі відстані по UTP і коаксіальному кабелю
Стиснення і запис
- H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 кодування для основного потоку і H.265/H.264 для підпотоків аналогових камер
- Підключається до IP-камерам H.265 +/H.265/H.264 +/H.264
- Можна активувати H.265 + для підвищення ефективності кодування і зниження витрат на зберігання даних
- Полноканальная запис з роздільною здатністю до 8 Мп
- Поддер жка POS-записи і POS-інформації
Відеовихід
- Одночасний вихід HDMI1 і VGA з роздільною здатністю до 1920 1080 незалежний вихід HDMI 2 з роздільною здатністю до 4K (3840 2160)
- Окремий вихід CVBS
Зберігання та відтворення
- 4 SATA (ємність до 8 ТБ кожен диск)
- Синхронне відтворення 16 каналів
- Розумний пошук ефективного відтворення
- Підтримка стороннього хмарного сховища (Dropbox/Google Drive/Microsoft OneDrive)
Смарт функції
- Підтримка декількох подій VCA (Video Content Analytics) для аналогових і інтелектуальних IP-камер
- Підтримує виявлення перетину ліній, виявлення вторгнень, а також виявлення зміни сцени
- Накладення інформації VCA в режимі реального часу і інтелектуальне відтворення
- VQD (діагностика якості відео)
- Підтримує управління PTZ че рез Omnicast VMS протоколу Genetec
Мережевий і Ethernet-доступ
- Hik-Connect & DDNS (динамічна система доменних імен) для спрощення управління мережею
- 2 мережевих інтерфейсу Ethernet RJ45 10M/100M/1000M
- Обмеження вихідний смуги пропускання
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| HDTVI вхід | 8 Мп, 5 Mп, 4 Mп, 3 Mп, 1080p30, 1080p25, 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| AHD вхід | 5 Мп, 4МП, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI вхід | 4МП, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS вхід | Підтримується |
| Підтримка IP камер: | 2 каналу (до 18), до 8 Мп, Підтримує IP-камери H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення: | G.711u |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI1/VGA вихід: | 1-кан, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| HDMI2 вихід: | 1-кан, 4K (3840 2160)/30Гц, 2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| CVBS вихід: | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| роздільна здатність кодування: | 8 Мп/5 Mп/4 Mп/3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: | Головний потік:8 Mп @ 8к/с/5 Mп @ 12к/с/4 Mп @ 15к/с/3 Mп @ 18к/с 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) Доп потік:WD1/4CIF/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) |
| Відео бітрейт: | 32 Кб/с- 10 Mб/с |
| Аудіо вихід: | 2-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kбит/с |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | Відео, відео та аудіо |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 4 SATA |
| eSATA | Підтримується |
| Обсяг | до 8 Tб кожен диск |
| Т ип дискового масиву | RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, RAID 10 |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 2, RJ45 10M/100M/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF , SNMP |
| Розмова аудиовход | 1-кан, RCA (2.0 Vp-p, 1 K) (незалежний ) |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| послідовний інтерфейс | RS-232, RS-485 (напівдуплексний), клавіатура |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 16/4 |
| Загальні | |
| живлення | AC 100-240 В |
| Потужність | & lt, 65Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 445 х 390 х 70 мм |
| Вага | & lt, 5 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- eSata підтримується
- Інтерфейси RS-232, RS-485, 2 х USB 2.0, 1 х USB 3.0, клавіатура
- Відео виходи HDMI (4K), VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, HDCVI, AHD, IP камери
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 8 Мп/5 Mп/4 Mп/3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7316HUHI-K4
- Розмір 445 х 390 х 70 мм
- Швидкість запису 8 Mп - 8к/с, 5 Mп - 12к/с, 4 Mп - 15к/с, 3Мп - 18к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.