TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7208HUHI-K1/4S
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2067
Аксесуари
Особливості:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264/H.264 +/H.265/H.265 +/MJPEG |
| Відео входи: | 8-каналів, |
| HDTVI вхід | 8 MP, 5 MP, 4 MP, 3 MP, 1080p30, 1080p25 , 720p60, 720p50, 720p30, 720p25 |
| AHD вхід | 5 MP, 4 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| HDCVI вхід | 4 MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| CVBS вхід | PAL/NTSC |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 6 Мп, Підтримує IP-камери H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення: | G.711u |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 1 -Кан, 4K (3840 2160)/30Гц, 2K (2560 1440)/60Гц, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| VGA вихід: | 1-кан, 1920 1080/60Гц, 1280 1024/60Гц, 1280 720/60Гц, 1024 768/60Гц |
| CVBS вихід: | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75), роздільна здатність:PAL:704 576, NTSC:704 480 |
| роздільна здатність кодування: | 5 Mп/4 Mп/3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: | Головний потік:5 Mп @ 12к/с/4 Mп @ 15к/с/3 Mп @ 18к/с 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) Доп потік:WD1/4CIF/CIF @ 25к/с (P)/30к/с (N) |
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-10 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kбит/с |
| подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | Відео, відео та аудіо |
| Синхронне відтворення | 8 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 10 Tб |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik- connect Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP , SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Розмова аудиовход | 1-кан, RCA ( 2.0 Vp-p, 1 K) (з використанням 1-го аудиовхода) |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Послідовний інтерфейс | RS-485 (напівдуплексний) |
| USB інтерфейс: | 1 х USB 2.0, 1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 8/4 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt; , 20Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 315x242x45 мм |
| Вага | & lt ;, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 5МП
Характеристики
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео стандарт Аналог і HD-TV, HDCVI, AHD, IP камери
- Відеовиходи 8 каналів
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 8 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 8 каналів
- Модель DS-7208HUHI-K1/4S
- Розмір 315 x 242 x 45 мм
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.