TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7316HQHI-SH
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1847
Аксесуари
Особливості:
- Н.264, підтримка 2-потоків
- Підтримка HD-TVI і аналогових відеокамер
- Запис:1080р/720р - 25 к/с
- HDMI, VGA - 1920x1080
- Синхронне відтворення 16 каналів
- Передача на велику відстаньпокоаксіальному кабелю
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 |
| Аналог і HD-TVI відео входи: | 16-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер: | 720р25, 720р30, 720р50, 720р60, 1080р25, 1080р30, CVBS |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-6 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 4 SATA |
| Обсяг | до 4 T B |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| інтерфейс послідовного введення/виводу: | 1 RS-485 інтерфейс для PTZ-управління |
| USB-інтерфейс: | 3 х USB 2.0 |
| Тривога: | 16вх/3вих |
| Загальні | |
| живлення | AC 220V |
| потужність | & lt, 55Вт (без жорсткого диска або DVD -R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Дод Устим вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 445x390x70 мм |
| Вага | & lt, 5 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 3хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт Аналог і HD-TV
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 1080р (НЕ ріалтайм)/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 4 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7316HQHI-SH
- Пульт д/у є
- Розмір 445 x 390 x 70 мм
- Швидкість запису 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.