TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7216HQHI-K1 4 аудіо
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2041
Аксесуари
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
Аналог і HD-TVI відео входи: | 16 каналівBNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75 Ω),підтримує коаксітронное з"єднання |
| HDTVI вхід | 3 Мп, 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц, 720P/50Гц, 720p/60Гц Примітка:Вхідний сигнал 3 Мпдоступний тільки для каналу 1/2 |
| AHD вхід | 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц |
| HDCVI вхід | 1080p/25Гц, 1080p/30Гц, 720p/25Гц, 720p/30Гц |
| CVBS вхід | PAL/NTSC |
| IP відео вхід | 2каналу, роздільна здатність до 4 Мп, підтримує IP-камери H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 |
| Аудіо стиснення: | G.711u |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Відео/аудіо вихід | |
| CVBS вихід: | 1 канал, BNC (1.0 Vp-p, 75 Ω), роздільна здатність:PAL:704 × 576, NTSC:704 × 480 |
| VGA вихід: | 1 канал, 1920х1080р/60Гц, 1280х1024/60Гц, 1280х720/60Гц, 1024х768/60Гц |
| HDMI вихід | 1 канал, 4K (3840 х 2160)/30Гц, 2K (2560 х 1440)/60Гц, 1920 х 1080/60Гц, 1280 х 1024/60Гц, 1280 х 720/60Гц, 1024 х768/60Гц |
| роздільна здатністькодування: | Коли режим 1080p Lite не включений:3 Mп/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF; При використанні режиму 1080p Lite:3 Mп/1080p lite/720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Швидкість запису: | Основний потік: Коли режим 1080p Lite не включений: Для 3-мегапіксельного доступу до потоку:3 Mп/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 15к/с Для доступу до потоку 1080p:1080p/720p @ 15к/с; VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с(P)/30к/с(N) Для доступу до потоку 720p:720p/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с(P)/30к/с(N) При використанні режиму 1080p Lite: 3 Mп@ 15к/с1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF @ 25к/с(P)/30к/с(N) Додатковий потік: WD1/4CIF @ 12к/с; CIF @ 25к/с(P)/30к/с(N) |
| Відео бітрейт: | 32 Kб/с-6 Mб/с |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1KΩ) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kб/с |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку: | Відео, Відео та Аудіо |
| Синхронне відтворення | 16 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 6Tб |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M/1000М Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS, ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| USB інтерфейс: | 1 х USB 2.0,1 х USB 3.0 |
| Послідовний інтерфейс | RS-485 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12В |
| Потужність | & lt; 25Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | - 10 ° C ~ + 55 ° C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 315 x 242 x 45 мм |
| Вага | & lt; 2кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 4МП
Характеристики
- Інтерфейси 1хUSB2.0, 1хUSB3.0
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт HDTVI/HDCVI/AHD/CVBS
- Відеовиходи 16 каналів
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канал
- Кількість відеовходів 16 каналів
- Модель DS-7216HQHI-K1 (4 аудіо)
- Розмір 315 x 242 x 45 мм
- Швидкість запису 3Мп - 15 к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.