IP Реєстратор Hikvision DS-7608NI-K2-T1-C
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1322
Аксесуари
Особливості:
- Підтримка камер інших виробників
- Запис з роздільною здатністю до 8Мп
- Відео виходи HDMI 4K (3840x2160), VGA
- Одночасне підключення до 8 IP-камер
- Вхідний потІЧ 80 Мб/с.
- 2 SATA HDD , до 6Тб кожен
- Підтримує Dual-Os, для забезпечення високої надійності роботи системи
- Підтримує виявлення тривог VCA і VCA пошук
- Підтримує H.265/H. 264/MPEG4 відео формати
- У комплект входить 1 HDD, WD10PURX-78 (1TB/64MB/IntelliPower (RPM)/SATA3)
Характеристика:
| Відео/аудіо входи | |
| IP відео входи: | 8-каналів (до 12 МП) |
| Two-way Audio: | 1-канал BNC (2.0 Vp-p, 1k) |
| Мережа | |
| Вхідний потік | 80 Мб/с. |
| Вихідний потік | 160 Мб/с |
| Віддалене підключення | 128 користувачів |
| Відео/аудіо виходи | |
| HDMI: | 4K (3840x2160), 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024 , 1280x720, 1024x768 |
| VGA | 1920x1080p, 1600x1200, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
| роздільна здатність записи: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/VGA/4CIF/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Аудіо вихід: | 1-каналу RCA (Linear, 1K) |
| Декодування | |
| роздільна здатність перегляд/архів: | 8МП/5МП/3МП/1080P/UXGA/720P/4CIF/VGA/DCIF/2CIF/CIF/QCIF |
| Можливість | ~ 2-каналу - 4К або 8-каналів - 1080p |
| Синхронневідтворення: | 8-каналів |
| Мережеві протоколи | TCP/IP, DHCP, HIK Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI , UPnP, HTTPS |
| Жорсткі диски | |
| Тип інтерфейсу: | 2 SATA HDDs до 12Тб |
| Обсяг: | до 6Tб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережевий інтерфейс: | 1х - RJ45 10M/100M/1000M |
| USB інтерфейс: | 1х - USB 2.0, 1x - USB 3.0 |
| Тривога | 4вх/1вих |
| Загальна | |
| живлення: | DC 12В |
| Споживання: | & le, 15 Вт |
| Робочі температури: | -10 C ~ +55 C |
| Робоча вологість: | 10% ~ 90% |
| шасі: | 385 мм шасі |
| Розмір: | 385х315х52 мм (W x D x H) |
| Вага: | & le, 1 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 8МП
Характеристики
- Вхідний потік 80 Мб/с
- PoE входи немає
- Інтерфейси 2-USB2.0, 1-RJ45
- Відео стиск H.265/H.264/MPEG4
- Відеовиходи 8 каналів
- Виробник Hikvision
- Вихідний потік (Архів/Живе відео) 160 Мб/с
- Дозвіл запису до 8Мп
- Кількість HDD 2 SATA HDD (до 12 Тб)
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість IP камер 8-каналів
- Модель DS-7608NI-K2-T1-C
- Пульт д/у немає
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.