TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7208HUHI-F2/S
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1892
Аксесуари
Особливості:
Відео входи і стиснення
- Можливість підключення TVI, AHD, мережевих і аналогових камер,
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- Підтримка H.264 і H.264 +, висока якість відео з мінімальним бітрейтом,
- Підтримка нульового каналу кодування,
- Підтримка 2 IP камер до 4МП
- Підтримка Turbo HD:5Мп 20 к/с, і 4 Мп - 25к/з
- Передача на велику відстань по коаксіальному кабелю 1080р - 800 метрів, 720р - 1200метров
Відеовихід і Екстранет доступу
- Синхронний HDMI, VGA виходи,
- Діагностика якості відео,
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Запис відео та зберігання
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи однією кнопкою,
- Резервування записи і зап ись по вихідним,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ настроюються для одночасного запису,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Управління групою HDD, різні параметри можуть бути призначені різним камерам під режим квот,
- Один інтерфейсу SATA,
- Підтримує доступ Cloud P2P (One Drive, Google Drive або Drop Box),
Відтворення відео
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 16-каналів з роздільною здатністю до 5МП,
- Основний потІЧ і доп. потІЧ для локального/віддаленого відтворення,
- Відтворення за допомогою смарт-пошуку і пошуку VCA,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
Тривога
- Сигнал тривоги:втрати відеосигналу, виявлення руху, тривожні датчики і т.д.,
- Підтримує VCA функції з IP і аналогових камер
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 +/H.264 |
| Відео входи: | 8 каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75), підтримує коаксіальне підключення |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 5Мп, 4МП, 3Мп, 1080p/25Hz, 1080p/30Hz, 720p/25Hz, 720p/30Hz, 720P/50Hz, 720p/60Hz, NTSC, PAL |
| Підтримка типів камер AHD: | 1080р, 72 0p |
| Підтримка CVBS | Підтримується |
| Підтримка IP камер: | 2 канали, до 4МП |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 4-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI вихід: | 4K 3840х2160, 2 До 2560х1440/60Hz, 1920х1080/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| VGA вихід: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| CVBS вихід: | Підтримується |
| роздільна здатністькодування: | 5Мп, 4МП, 3Мп, 1080р, 720р, WD1, 4CIF, VGA, CIF |
| Швидкість з пису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Кбіт/с до 10 Мбіт/с |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Лінійний, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку | Відео, Відео/Аудіо |
| Синхронне відтворення | 8 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 6 Тб кожен диск |
| Зовнішні інтерфейси | |
| 1, RJ45 10M/100/1000M адаптивний мережевий інтерфейс | |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS, ONVIF |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| Інтерфейс послідовного введення/виведення: | 1 RS-485 полудуплекс |
| USB інтерфейс: | передня панель:1 х USB 2.0, задня панель:1 х USB 3.0 |
| Тривога: | 8вх/4вих |
| Загальні | |
| живлення | DC 12В |
| потужність | & lt, 20Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима в лажность при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 380x320x48 мм |
| Вага | & lt, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису до 5МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси RS-485, 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA, CVBS
- Відео стандарт Аналог і TVI, AHD, IP камери
- Відеовиходи 8 каналів
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 5МП/3МП/1080р/720P/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 4 канали
- Кількість відеовходів 8 каналів
- Модель DS-7208HUHI-F2/S
- Пульт д/у Н.І
- Розмір 380 x 320 x 48 мм
- Швидкість запису 5МП - 10к/с, 4МП - 12к/с, 3МП - 16к/с, 1080р/720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.