HD-SDI відеореєстратор Hikvision DS-7208HFHI-ST
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2063
Аксесуари
Особливості:
- відеосжатія Н.264
- Спеціально для HD-SDI камер
- 720р/1080р запис
- Синхронне відтворення 4 каналів
- HDMI і VGA 1920 х 1080P
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення | H.264 |
| HD-SDI відео входи: | 8-ch; HD-SDI interface; (800mVp-p, 75Ω) |
| Аудіостиснення | G.711 |
| Аудіовхід | 8-каналівRCA (2.0 Vp-p, 1 kΩ) |
| Відео/аудіо вихід | |
| роздільна здатність для перегляду | 1080P/720P/VGA/4CIF/CIF |
| VGA вихід | 1-канал, роздільна здатність: 1920х1080p/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| HDMI вихід: | 1-канал, роздільна здатність: 1920х1080p/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| Швидкість запису |
|
| Тип потоку | Video/Video & amp; Audio |
| Швидкість передачі | 32 Kbps-16384 Kbps user defined (Max. 16384 Kbps) |
| Аудіовихід | 1-канал RCA (Linear, 1kΩ) |
| Швидкість передачі | 64kbps |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 2 SATA |
| Обсяг | до 4 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси | 1, RJ45 10M/100M/1000M Ethernet-інтерфейс |
| Інтерфейс послідовного введення/виводу | 1 RS-485 інтерфейс для PTZ-управління |
| USB-інтерфейс | 2 х USB 2.0 |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| Потужність | & lt; 15Вт |
| Робоча температура | - 10 ° C ~ + 55 ° C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 445х290х45 мм |
| Вага | & lt; 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- Інтерфейси USB, RS-485
- Відео виходи HDMI, VGA
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 720p/1080p
- Кількість HDD 2 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 8 каналів, RCA
- Кількість відеовходів 8 каналів BNC (800mVp-p, 75Ω)
- Модель DS-7208HFHI-ST
- Пульт д/у є
- Розмір 445 x 290 x 45 мм
- Швидкість запису 25/16 кадрів/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.