TurboHD Реєстратор Hikvision DS-7108HGHI-E1
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1871
Аксесуари
Особливості:
- Н.264, підтримка 2-потоків
- Підтримка HD-TVI і аналогових відеокамер
- Запис:720р - 25 к/с
- HDMI, VGA - 1920x1080
- Синхронне відтворення 8 каналів
- Передача на велику відстаньпокоаксіальному кабелю
- * Підтримує TurboHD камери серій C0T, C2T (B), C2T (C), C5T (B)
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 |
| Аналог і HD-TVI відео входи: | 8-каналів, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| підтримка а типів камер: | 720р25, 720р30, CVBS |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 1-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-6 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Синхронне відтворення | 8 каналів |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 6 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи : | TCP/IP, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Дистанційні підключення: | 128 |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0 |
| Тривога: | немає |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt, 12Вт (без жорсткого диска або DVD-R/W) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 200x200x45 мм |
| Вага | & lt, 2 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт Аналог і HD-TV
- Виробник Hikvision
- Дозвіл запису 720p/VGA/WD1/4CIF/CIF
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 8 каналів
- Модель DS-7108HGHI-E1
- Пульт д/у немає
- Розмір 200 x 200 x 45 мм
- Швидкість запису 720р - 25 к/с
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.