IP мобільна камера Hikvision DS-2XM6726FWD-IS (2.0)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1435
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність до 2 Мп
- 1920 1080 @ 25 кадрів в секунду
- 3 відеопотоку
- Фіксований об’єктив 2.0 мм
- 3D DNR
- 4 аналізу поведінки і виявлення осіб
- Аудіо вх/вих, тривожні вх/вих
- Смарт кодування:низька швидкість передачі, низька латентність
- ROI
- WDR 120 дБ
- ІЧ підсвічування до 30 метрів
- IP67, IK10
- H.265, H.265 +
Характеристики:
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Мінімальна освітленість | Колір:0.005 Люкс/F1.2, 0,09 Люкс/F1.6, 0 Люкс з ІК |
| Швидкість електронного затвора | 1/3 с ~ 1/100,000с |
| Довга витримка | Підтримується |
| Автодиафрагма | Ні |
| День/Ніч | ІЧ фільтр |
| Цифрове шумозаглушення: | 3D DNR |
| WDR | 120 Дб |
| Регулювання по трьох осях | Поворот:-30 - +30, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| об’єктив: | |
| Фокусна відстань | 2.0 мм |
| Апаратура | F1.6 |
| Кути огляду | Горизонтальний кут огляду:132, вертикальний :77, кут огляду по-діагоналі:153 |
| Кріплення об’єктива | М12 |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск: | Головний потік:H.264/H.265 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.264/H.265 |
| Тип H.264 | Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримує (головний потік) |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримує (головний потік) |
| Відео bit rate: | 32 Кбіт/с ~ 16 Мбіт/с |
| Аудіо стиснення: | G.711/G.726/MP2L2/G722.1/PCM |
| Аудіо bit rate: | 64 Кбіт/с (G.711)/16 Кбіт/с (G.722.1)/16 Кбіт/с (G.726)/32-192 Кбіт/с (MP2L2) |
| Smart функції | |
| Режим аналізу | виявлення перетину лінії, виявлення вторгнень, крадіжка багажу, видалення об’єкта |
| Виявлення особливих подій | Ні |
| Виявлення осіб | Підтримується |
| ROI | 1 фіксована область для основного потоку і додаткового потоку |
| Кадр | |
| Макс роздільна здатність зображення: | 1920x1080 |
| Головний потік: | 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 кадрів/с |
| Доп потік: | 640 х 480, 640 х 360, 320 х 240 - 25 кадрів/с |
| Третій потік | 1280 х 720, 640 х 360, 352 х 288 - 25 кадрів/с |
| Поліпшення зображення | BLC/3D DNR |
| Налаштування зображення | Насиченість, яскравість, контрастність, різкість, настроюються клієнтським програмним забезпеченням або веб-браузером |
| Обрізка | Ні |
| SVC | H. 264 і H.265 |
| Перемикання день/ніч | день/ніч/авто/за розкладом/за розкладом |
| Накладення зображення | Ні |
| Аудіо | |
| Фільтрація шуму | Підтримує |
| Частота | 8 кГц/16 кГц/32 кГц/44,1 кГц/48 кГц |
| Мережа | |
| Мережеве сховище | Підтримка Micro SD (SD/SDHC/SDXC) до 128Гб, локальне сховище і NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR |
| Тривожні сигнали | Видимість:детектор руху, тривога, відключення мережі, конфлікт IP-адреси |
| Протоколи: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour |
| Версія прошивки | V5.5.4 |
| API | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI |
| Одночасний перегляд в реальному часі | до 6 каналів |
| Користувачі/рівні | До 32 користувачів, три рівня доступу:адміністратор, оператор, користувач |
| Клієнт | iVMS-4200 iVMS-4500, iVMS-5200, Hik-Connect |
| Веб браузер | IE8 +, Chrome31.0-44, Firefox30.0-51, Safari8.0 + |
| Експлуатація | Скидання одним ключем, антиблікове, двухпоточне, биття, захист паролем, маска конфіденційності, водяний знак, фільтр IP-адрес |
| Інтерфейс | |
| Інтерфейс зв"язку | 1 RJ45 10M/100M |
| Аудіо | 1вх/1вих |
| Тривога | 1 вх/1 вих (DC 12В, 30мА) |
| Зберігання | Micro SD (SD/SDHC/SDXC) слот до 128Гб |
| Кнопка скидання | Є |
| Загальні | |
| живлення: | DC 12 В ±, 25%, штепсельна вилка зі штекером 5.5 мм, PoE (802.3af) |
| потужність: | 6 Вт |
| Робоча температура: | -30C ~ 60C, вологість 0% - 95% |
| Захист | IP66, IK10 |
| ІЧ п одсветка | до 30 метрів, довжина хвилі:850 нм |
| Розміри: | Ф 110 х 57,4 мм |
| Вага | 580 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування до 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- Відео стиснення
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/6 Вт, PoE (802.3af)
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2XM6726FWD-IS (2.0)
- Об’єктив
- Особливості Запис звуку, Антивандальна, Віддалений перегляд, ІЧ-підсвічування
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 110 х 57,4 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2, 0.09 Люкс/F1.6, 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.