SpeedDome камера Hikvision DS-2DF8236I5W-AELW
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1704
Аксесуари
Функції системи:
- 1/2.8 висока продуктивність CMOS
- Точність предустановки ±, 0.1
- Протоколи:Onvif, PSIA, CGI
- 3D інтелектуальне позиціонування
- Незалежна пам"ять:при виключенні живлення відновлює PTZ і положення об’єктива
- Захист від блискавки, захист від перенапруги, захист від перехідних процесів
- Ступінь захисту IP66, IK10, TVS 6000В
- Аудіо вхід/вихід
- Тривога:2вх/1вих
Функції камери:
- Автоматичне фокусування, автоматичний баланс білого, компенсація стрічного засвічення, перехід в режим день/ніч
- Програмовані приватні маски, до 8 зон
- Чутливість:Колір:0.002 Люкс (F1.5, AGC ON), B/W:0.0002 Люкс (F1.5, AGC ON), 0 Люкс з ІК
Smart функції:
- Smart tracking:Ручний/панорама/перетин лінії/вторгнення в зону/вхід - вихід з зони
- Smart стиснення:знижений бітрейт, ROI
- Smart виявлення:< span>визначення осіб, виявлення вторгнень,перетинулінії, аудіо виявлення.
- Smart зберігання:ANR
PTZ функції:
- Діапазон повороту:360, нахилу:- 20-90
- Швидкість попередніх поворот/нахил:160/с.
- Ручне керування, поворот/нахил:0.1-120/с.
- 300 програмованих попередніх
- 8 маршрутів, до 32 предустановки на маршрут
- 4 моделі шаблону, загальний час запису не менше 10 хвилин
- Пропорційне збільшення
- Дія парковки:автоматичний виклик, після закінчення певного часу бездіяльності
ІЧ функції:
- мін. світлочутливість 0 Люкс
- Діяльність лазерного підсвічування до 500 метрів
Мережа:
- H.264/MJPEG відео стиснення
- Профілі H.264 Beseline/Main/High
- ROI стиснення
- Вбудований web сервер
- Слот під мікро SD карту (SDHC/SDXC), до 128Гб
- Підтримка NAS сховища, до 8 дисків
Особливості:
- < li>1/1.9 Progressive Scan CMOS
- 1920x1080p Full HD, 36x оптичне збільшення
- Smart Tracking
- Smart Detection
- EIS (Електронна стабілізація кадру)
- WDR 120dB
- Smart Defog
- 500 метрів ІЧ підсвічування
- Рівень захисту IP66, IK10
- Hi-PoE/AC 24В
- Склоочисник
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/1.9 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1 920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.002 Люкс (F1.5 AGC on) Ч/б:0.0002 Люкс (F1.5, AGC on), 0 люкс з ІК |
| об’єктив | 5.7-205мм, 36x Кут огляду:58 2.0 (Wide-Tele) |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Швидкість збільшення | 7с. |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F3.4 |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| WDR | 120dB |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | До 24 зон |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Компенсація фонової засвітки | HLC/BLC |
| Антивуалент (Defog) | Defog:вкл/вик |
| EIS | Підтримується |
| Поворот і нак лон | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 160/с, По попереднього встановлення:240/с |
| Швидкість нахилу | Вручну :0.1 120/с, По попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Розклад завдань | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд/Перезавантаження/Активація тривоги |
| Режим перегляду | Попередня установка/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Смарт функції | |
| Smart tracking | Вручну/панорама/тригервторгненняя/тригерперетину лінії/тригеразанивходу/тригера зонивиходу Розумневідстеження об’єктів |
| Smart detection | Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зон |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 500 м |
| Кут дії ІК | Залежить від збільшення |
| Тривога | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 каналу |
| Спонукання тривоги | виявлення особи/виявлення вторгнення/< span id="result_box" lang="ru">перетин лінії/аудіовиявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривозі | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Монітор | 1.0V [pp]/75Ом, комбінований, BNC |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опір:600 Ом |
| Мережа | |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX, RJ45 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960 , 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 352х288, 176х144) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 352х288, 176х144) |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зан з регулюванням рівня |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.726 |
| Протоколи | IPv4/IPv6 , HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 128Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| RS-485 | Pelco-P, Pelco-D, Hikvision, self-adaptive |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | High PoE/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | ф266x435 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 500 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.9 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 45Вт)/Hi-PoE
- Клас захисту IP66
- Обьектив (мм) 58 ° - 2.0 °
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Антивандальна, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) x 1020 (V)
- Розмір Ф266 х 435 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.02 Люкс/F1.5 (день), 0.002 Люкс/F1.5 (ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.