SpeedDome камера Hikvision DS-2DF8225IH-AEL
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1693-02
Аксесуари
Hikvision DS-2DF8225IH-AEL - 2-мегапіксельна відеокамера з ІЧ-швидкісним куполом використовує мікросхему CMOS з прогресивною розгорткою 1/2.8. Завдяки об’єктиву з оптичним зум 25х камера пропонує більш детальну інформацію про великих областях. Використовує запатентовану конструкцію з двома датчиками для незалежної обробки кольору і яскравості і виводить одне зображення FULL-COLOR.
Особливості:
- DarkFighte X SPEED DOME 2Mp,
- H.265+/H.265/H.264+/H.264,
- DarkfighterX Дві матриці (Color: 0.0004 lux/F1.5, B/W:0.0001 lux/F1.5),
- 2MP, 2x1/2.8'' CMOS sensor,
- 120db WDR/HLC,
- Поворот: 360° нескінченний;
- Нахил: -20 ° ~ 90 ° (Авто переворот), швидкість повороту: 0.1 ° ~ 210 ° / s, швидкість нахилу: 0.1 ° ~ 150 ° / s,
- Оптичний zoom: 25x;
- Швидкісний автофокус 4.8-120mm,
- Smart tracking 2.0 (фільтр людина та/або машина),
- цифровий антитуман,
- 200m IR,
- IP66, IK10,
- Hi-PoE&24VAC(БП у комплекті);
- цифр.стабілізація изобр.
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| Чутливість | Колір:0.0004 Люкс (F1.5 AGC on) Ч/б:0.0001 Люкс (F1.5 AGC on) 0 Люкс з ІК |
| об’єктивним тив | 4.8-120 мм, 25x |
| Кут огляду | Горизонтальний:58.2 - 3.2, вертикальний:32.7 - 1.8, кут огляду по діагоналі:66.8 - 3.7 |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Швидкість збільшення | 4.4 з |
| мін. робоча дистанція | 10-1500 мм |
| Діапазон апертури | F1.5-F3.5 |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| WDR | 120 дБ |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| День/Ніч | Контролюється за допомогою двох датчиків |
| Приватні зони | до 24 зон |
| PTZ | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-20 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 210/с, По попереднього встановлення:280/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 150/с, По попереднього встановлення:250/с |
| Пропорційне збільшення | Підтримується |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Реакція на подію | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Пам"ять при відключенні живлення | Підтримується |
| Показ PTZ-позиції | On/Off |
| Попередньо встановлено заморозка | підтримується |
| Завдання за розкладом | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/автосканування/сканування кута/випадкове сканування/сканування сцени/панорамне сканування/перезавантаження/регулювання/додатковий вихід |
| Стандарт стиснення | |
| Відео стиск | Головний потік:H.265 +/H.265/H.264 +/H.264 Додатковий потік:H.265/H.264/MJPEG Третій потік:H.265/H.264/MJPEG |
| Тип H.264 | Базовий профіль/Основний профіль/Високий профіль |
| H.264 + | Підтримується |
| Тип H.265 | Основний профіль |
| H.265 + | Підтримується |
| Відео бітрейт | 256 Кбіт/с - 13684 Кбіт/с |
| Аудіостиснення | G. 711alaw/G.711ulaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM |
| Аудіо бітрейт | 64Кбіт/с (G.711)/16Кбіт/с(G.722.1)/16Кбіт/с(G.726)/32-160Кбіт/с(MP2L2) |
| SVC | Підтримується |
| Смарт функції | |
| Захист периметра | Вторгнення, перетин лінії, вхід в регіон, вихід з регіону Тривога по заданих цільовим типам (людині і транспортному засобу) Фільтрація помилкового сигналу тривоги, викликаної цільовими типами, такими як лист, світло, тварина і прапор, і т. д. |
| Smart tracking | Відстеження подій |
| Виявлення подій | Виявлення осіб, виявлення винятків вторгнень, виявлення лінії перетину, аудіо виявлення, область входу, область виходу, конфлікт IP -адреси, помилка жорсткого диска |
| Смарт запис | ANR (автоматичне поповнення мережі), Dual VCA |
| ROI | Підтримується |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 150 м |
| Смарт ІК | Підтримується |
| Зображення | |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 х 1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720) |
| Частота кадрів ( додатковий потік) | 25к/с (704х576, 640 х 480, 352 х 288) |
| Частота кадрів (3-й потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x 720, 704х576, 640х480, 352х288) |
| Поліпшення зображення | HLC, BLC, 3D DNR, Optical Defog, регіональна експозиція, регіональний фокус |
| SVC | Підтримується |
| Інтерфейси | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 каналу |
| Аудіо вх/вих | 1/1 |
| Мережевий інтерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M Ethernet Interface, Hi-PoE |
| RS-485 | напівдуплекса, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D , self-adaptive |
| BNC | 1,0 В [pp]/75 Ом, BNC |
| Мережа | |
| Сховище | Вбудований слот для карт пам"яті, підтримка Micro SD/SDHC/SDXC, до 256 ГБ, NAS (NPS, SMB/CIPS), ANR |
| Дії при спрацьовуванні | Вихід на попередню/патрулювання/ша Блон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Протоколи | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP/IP, DHCP, PPPoE, Bonjour |
| API | Open-ended, підтримує ONVIF, PSIA і CGI, підтримка SDK HIKVISION і платформи сторонніх виробників |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Користувач/Хост | До 32 користувачів 3 рівня:адміністратор, оператор і користувач |
| Заходи безпеки | аутентифікація користувача (ідентифікатор і PW), аутентифікація хоста (MAC-адресу), HTTPS-шифрування, Управління доступом до мережі на основі портів IEEE 802.1x , Фільтрація IP-адрес |
| Клієнт | iVMS-4200 |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | |
| Робочі умови | -40 C 70 C |
| Вологість | &le, 90% |
| Джерело живлення | High PoE/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, захист від блискавки, захист від перенапруг відповідає IEC61000-4- 2-2/3/4/5/6 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | Ф266,6x437 мм |
| Вага | 8 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Кут огляду 58.2 ° - 3.2 °
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 200 метрів
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 60Вт)/Hi-PoE
- Клас захисту IP66
- Об’єктив 4.8-120 мм
- Оптичне збільшення 25х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Відеоаналітика, Запис звуку, Розпізнавання облич
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір Ф266.6 х 437 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.0004 Люкс (день), 0.0001 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.