SpeedDome камера Hikvision DS-2DF7230I5-AEL
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1602
Особливості:
- 1/2.8 Progressive Scan CMOS
- 1920x1080p Full HD, 30x оптичне збільшення
- DWDR
- Smart Tracking
- Smart Detection
- EIS (Електронна стабілізація кадру)
- Smart Defog
- 500 метрів ІЧ підсвічування
- Рівень захисту IP66, IK10
- Hi-PoE/AC 24В
Характеристики:
| Камера | |
| Матриця | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність кадру | 1920х1080 |
| Чутливість | Колір:0.02 Люкс (F1.6 1/30с., 50IRE, AGC on) Ч/б:0.002 Люкс (F1.6 1/30с ., 50IRE, AGC on) Колір:0.002 Люкс (F1.6 1/1с., 50IRE, AGC on) Ч/б:0.0002 Люкс (F1.6 1/1с., 50IRE, AGC on) 0 Люкс з ІК |
| об’єктив | 4.3-129мм, 30x кут огляду:57 2.8 (Wide-Tele) |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Швидкість збільшення | 3 с. |
| мін. робоча дистанція | 10-1500мм |
| Діапазон апертури | F1.6-F5.0 |
| Режими роботи фокусування | Авто/Ручний/Напівавтоматичний |
| DWDR | Підтримується |
| Відношення сигнал/шум | Понад 55 дБ |
| Швидкість затвора | 1-1/30,000 с |
| Баланс білого | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/ручний |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | до 24 зон |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Компенсація фонової засвітки | HLC/BLC |
| Антивуалент (Defog) | Defog:вкл/вик |
| EIS | підтримає івается |
| Поворот і нахил | |
| Діапазон повороту/нахилу | Поворот:360, Нахил:-2 ~ 90 |
| Швидкість повороту | Вручну:0.1 160/с, за попереднього встановлення:240/с |
| Швидкість нахилу | Вручну:0.1 120/с, по попереднього встановлення:200/с |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Перед. установки (Preset) | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 попер. установки кожна |
| Модель поведінки | 4 моделі, загальний час запису не менше 10 хвилин на кожну |
| Розклад завдань | Програмування/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд/Перезавантаження/Активація тривоги |
| Режим перегляду | Попередня установка/Патрулювання/Модель поведінки/Періодичне сканування/Панорамний огляд |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути./викл. |
| Смарт функції | |
| Smart tracking | Вручну/панорама/тригервторгненняя/тригерперетину лінії/тригеразанивходу/тригера зонивиходу Розумневідстеження об’єктів |
| Smart detection | Визначення осіб,виявлення вторгнень, виявленнялініїперетину, аудіовиявлення |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зон |
| ІЧ підсвічування | |
| Діяльність | до 500 м |
| Кут дії ІК | Залежить від збільшення |
| Тривога | |
| Тривожні входи | 7 каналів |
| Тривожні виходи | 2 каналу |
| Спонукання тривоги | виявлення особи/виявлення вторгнення/< span id="result_box" lang="ru">перетин лінії/аудіовиявлення/детекция руху/динамічна аналітика/тривожні входи/конфлікт IP адреси |
| Дії при тривогу | Вихід на попередню/патрулювання/шаблон/запис на SD/SDHC карту/Висновок на термінал, Повідомлення клієнту |
| Інтерфейси | |
| Монітор | 1.0V [pp]/75Ом, комбінований, BNC |
| Аудіовхід | Лінійний 2-2.4V [pp], опір:1 кому, ±, 10% |
| Аудіовихід | Лінійний, опір:600 Ом |
| Мережа | |
| Ethernet | 10Base-T/100Base-TX, RJ45 |
| Частота кадрів (головний потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960 , 1280x720) |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 25к/с (704х576, 352х288, 176х144) |
| Частота кадрів (3-потік) | 25к/с (1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704х576, 352х288, 176х144) |
| Формат стиснення | H.264/MJPEG/MPEG4. Профілі H.264 (Baseline/Main/High profile) |
| ROI стиснення | Підтримка 24 зан з регулюванням рівня |
| Аудіо стиснення | G.711ulaw/G.711alaw/G.726 |
| Протоколи | IPv4/IPv6 , HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Підтримка | API, ONVIF, PSIA, CGI |
| Живий перегляд | до 20 користувачів |
| Сховище | Мікро SD/SDHC/SDXC до 64Гб |
| Загальна | |
| Підтримка web браузерів | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| RS-485 | Pelco-P, Pelco-D, Hikvision, self-adaptive |
| Робочі умови | -40 C 65 C |
| Джерело живлення | High PoE/AC 24В, 60Вт |
| Рівень захисту | IP66, IK10, TVS 6000В |
| Розміри | ф245x399 мм |
| Вага | 6.5 кг |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 500 метрів
Характеристики
- Матриця 1/2.9 Progressive Scan CMOS
- Відео стиск H.264/MJPEG/MPEG4
- Вид (форм фактор) Керована
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Живлення/споживання AC 24В, (макс 45Вт)/Hi-PoE
- Клас захисту IP66, IK10
- Модель DS-2DF7230I5-AEL
- Призначення Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, Для дому, На дачу
- Розмір Ф245 х 399 мм
- Чутливість 0.02 Люкс (день), 0.002 Люкс (ніч), 0 Люкс з ІК
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.