SpeedDome камера Hikvision DS-2DE7186A
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1688
Аксесуари
Особливості:
- 1/2.8 progressive scan CMOS
- роздільна здатність запису:1080р
- 30x оптичний зум, 16х цифровий зум
- День/Ніч (ICR), DWDR, 3D DNR
- ІЧ підсвічування до 100 метрів
- Корпус IP66
Характеристики:
| Тип корпусу: | Вуличний |
| Матриця: | 1/2.8 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 1920 х 1080 пікс |
| Чутливість, лк: | Колір:0.05 Люкс (F1.6,1/30с, 50 IRE, AGC вкл), Ч/б:0.01 Люкс (F1.6,1/30с, 50 IRE, AGC вкл) Колір:0.02 Люкс (F1.6,1/1с, 50 IRE , AGC вкл), Ч/б:0.002 Люкс (F1.6,1/1с, 50 IRE, AGC вкл) |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/В приміщенні/На вулиці/Лампа денного світла/Лампа розжарювання |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Відношення сигнал/шум | Понад 52 дБ |
| Цифрове придушення шуму | 3D DNR |
| Швидкість затвора | 1 - 1/10000c |
| Компенсація фонової засвітки | HLC/BLC |
| Широкий динамічний діапазон | цифровий WDR |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| оптичне збільшення | 30х |
| Цифрове збільшення | 16х |
| Приватні зони | 2 приватних зони |
| < span style="color:rgb (0, 0, 0), font-family:Tahoma, Geneva," Helvetica CY "," N imbus Sans L ", sans-serif,">Режим фокусування | Авто/Напівавтоматичний/Ручний |
| Характеристики об’єктива | |
| об’єктив: | 4.3 -129 мм |
| Швидкість наближення зуму | ~ 3c. |
| Кути огляду | 65.1 - 2.34 |
| мін. робоча дистанція | 10 ~ 1500 мм |
| Діапазондіафрагми | F1.6 - 5.0 |
| Поворот нахил,характеристики PTZ | |
| Поворот/Нахил | Поворот:0 - 360, Нахил:-15 +90 |
| Швидкість поворот/нахил: | 0.1 - 160с. Швидкість по пресетами 240с. 0.1 - 120с. Швидкість по пресетами 200с. |
| Розумні | 300 |
| дія: | Розумні/сканування панорами/сканування нахилу/покадровое сканування/випадковесканування |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Відновлення параметрів при збої живлення | підтримує |
| Стоп-кадр при повороті | підтримує |
| Показ PTZ-позиції | Увімкнути/викл |
| Аудіо | |
| Вхід аудіо | 1 мікрофон/1 лінійний вх од, лінійний входt:2 ~ 2.4V [pp], вихідний опір:1K, ±, 10% |
| Вихід аудіо | 1 аудіо вихід, опір:600 |
| Тривога | |
| Входи тривоги | 2 входи (DC 0-5В) |
| Виходи тривоги | 1 релейний вихід |
| Викликані дії при спрацюванні | Preset, Patrol, Pattern, Recording, Relay output, Upload center, Upload FTP, Email linkage |
| Мережа | |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інтерфейс: | 1 RJ45 10/100M Ethernet |
| роздільна здатність | 1920х1080 |
| Швидкість запису | 25 кадрів/с - 1080р/720р |
| Стиснення відео | H.264/MJPEG |
| Стиснення аудіо | G.711u/G.711a/G.726/MP2L2 |
| Одночасний вхід користувачів | до 20 користувачів |
| Потоки | Підтримка 2х потоків |
| Слот пам"яті | міні SD до 64Гб |
| Рівні користувачів | Адміністратор, оператор, гість, до 32 користувачів |
| Загальні характеристики: | |
| живлення: | живлення:AC 24 В/30Вт |
| Протоколи управління | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, sel f-adaptive |
| Рівень захисту | IP66, TVS 4,000V lightning protection, surge protection and voltage transient protection |
| ІЧ підсвічування | 100 метрів |
| Робочий діапазон температур: | -30 ... +60 С |
| Маса: | Ф220 х 353 мм |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 100 метрів
- Тип підключення Провідні
Характеристики
- Матриця 1/2.8 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання AC 24В, макс. 30Вт
- Клас захисту IP66
- Обьектив (мм) 4.3-129мм, кут огляду 65.1 ° - 2.34 °
- Оптичне збільшення 30х
- Особливості ІЧ-підсвічування, Запис звуку
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) х 1080 (V)
- Розмір Ф220х353 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
- Запис На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.