SpeedDome камера Hikvision DS-2DE2202-DE3
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
2.5 міні купольна PTZ камера. Головна особливість камери це простий накладний монтаж і технічне обслуговування. Фантастична практичність камери дозволяє застосовувати її для внутрішніх приміщень, таких як:кафе, готелі, офіси і невеликі магазини.
Крім того, камери даної серії DS-2DE2103/2202- DE3 підтримують Wi-Fi модуль (з індексом -W), оптику з 2X і 3X кратним оптичним збільшенням, функцію хмарного сервісу EZVIZ, живлення DC 12В і PoE.
1.3 і 2 мегапіксельні вбудовані 1/3 CMOS матриці з прогресивною розгорткою відображають з великою чіткістю всі деталі в реальному часі. Поворотні купольні камери також мають широкий спектр функцій:виявлення вторгнень, виявлення лінії перетину, виявлення аудіо, управління квотами користувачів.
Особливості:
- 1/3 Progressive Scan CMOS
- роздільна здатність 1920x1080
- 3X оптичне збільшення
- DWDR
- 3Dінтелектуальнепозиціонування
- Підтримує EZVIZ хмарний сервіс по протоколу P2P
- живлення DC12В/PoE (802.3af)
Характеристики:
| Тип корпусу: | На внутрішній |
| Матриця: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність: | 1920 х 1080 пікс |
| Чутливість, лк: | F2.0, Колір:0.05 Люкс, AGC вкл, Ч/Б:0,01 Люкс, AGC вкл. |
| об’єктив: | 3.6-8.6 мм, 2х |
| Цифрове збільшення: | 16х |
| Швидкість збільшення: | 1с/ |
| Кути огляду: | 77 - 55 |
| Режим фокусування | Авто/напівавтоматичний/ручний |
| DWDR | підтримує |
| Швидкість затвора | 1 - 1/10.000c |
| AGC | Автоматичний/Ручний |
| Баланс білого: | Автоматичний/Ручний/ATW/в приміщенні/на вулиці/лампа денного світла/лампа розжарювання |
| День/Ніч | ICR фільтр |
| Приватні зони | 8 приватних зони |
| Поліпшення кадру | 3D DNR, HLC/BLC |
| Поворот нахил | |
| Поворот: | 0 - 350 |
| Нахил : | 0 - 90 (авто переворот) |
| Швидкість повороту: | 0.1 - 50с. |
| Швидкість нахилу: | 0.1 - 40с . |
| Пропорційне збільшення | Швидкість обертання може регулюватися автоматично в залежності від масштабу збільшення |
| Розумні | 300 |
| Зони патрулювання | 8 зон, по 32 предустановки кожна |
| Заплановані завдання | Програмування/перезавантаження/самостійне тестування/AUX вихід |
| Функції | |
| Детектор: | виявлення вторгнень, виявленняперетинулінії,виявлення руху |
| ROI стиснення | Підтримка4зон зрегульованими рівнями |
| Мережа | |
| Підтримка протоколів: | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1X, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Інтерфейс: | 10Base -T,/100Base-TX, RJ45 |
| Головний потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (1920x1080), 25 кадрів/с. - (1280x720) |
| Дод. потік: | 50Hz:25 кадрів/с. - (704х576), 25 кадрів/с. - (352х288), 25 кадрів/с. - (320х240), |
| Стиснення | H.264/MJPEG |
| Одночасний перегляд | до 20 користувачів |
| Рівні користувачів | До 32користувачів.3 рівня:адміністратор, оператор ікористувач |
| Система | |
| живлення: | живлення:DC 12В/6Вт, PoE (802.3af, клас 3) |
| Прикладне програмування: | Open-ended API, support ONVIF, PSIA and CG, Support EZVIZ cloud P2P |
| Веб-браузер | IE 7 +, Chrome 18 +, Firefox 5.0 +, Safari 5.02 + |
| Робочий діапазон температур: | -10 ... +50 С |
| Клас захисту: | IP54,захист від блискавкиTVS4,000В,захист від перенапруги |
| Маса: | ф120 х 83 мм |
| Вага | 340г |
| Використовувати з кронштейном | DS-1294ZJ * не в комплекті |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування Без підсвічування
- Тип підключення Дротові, PoE живлення
Характеристики
- Матриця 1/3 "Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Керована
- Живлення/споживання DC 12В/PoE
- Клас захисту IP54, TVS 4,000В
- Обьектив (мм) 3.6-8.6 мм
- Оптичне збільшення 2х
- Роздільна здатність матриці 2 МП, 1920 (H) x 1020 (V)
- Розмір ф120х84 мм
- Технологія IP система
- Чутливість 0.05 Люкс (День), 0.01 Люкс (Ніч)
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.