TurboHD камера Hikvision DS-2CS58C2T-ITS/F (2.1 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1767
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність до 1МП
- Фіксований об’єктив 2,1 мм
- Вбудований мікрофон
- ІЧ-підсвічування до 3м
- авіаційний HD-TVI інтерфейс
- Антивібраційна конструкція і авіаційний порт для мобільних середовищ
- живлення DC6В-16В
- Рівень захисту IP4X
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CS58C2T-ITS/F (2.1 мм) | |
| Сенсор: | 1/4 Progressive Scan CMOS |
| роздільна здатність | 720р - 25 кадрів/с. |
| Кількість ефективних пікселів: | 1296 (H) х732 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.1 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.1 мм |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кут огляду об’єктива | 115 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 60, обертання :0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | Електронний ІЧ-фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Відношення сигнал-шум | >, 62Дб |
| Відео вихід: | 1 авіаційний вихід |
| Аудіовхід | 1 вбудований мікрофон |
| Аудіовихід | 1 канал, авіаційний порт (опір:1кОм + -10%) |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -30C ~ + 65C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 6В-16В |
| потужність: | 2,5 Вт макс. |
| Ступінь захисту | IP4Х |
| Стійкість до вібрації | є |
| ІЧ підсвічування | до 3 м, Smart ІК |
| Розміри: | 63,1 х 59,8 х 37,6 мм |
| Вага : | 400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 3 м
- Дальність ІЧ-підсвічування 10 метрів
Характеристики
- Матриця 1/4 Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1.0 Мп, тисяча двісті дев'яносто шість (H) * 732 (V)
- Живлення/споживання DC 6В-16В/2,5 Вт
- Клас захисту IP4Х
- Модель DS-2CS58C2T-ITS/F (2.1 мм)
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 63,1 х 59,8 х 37,6 мм
- Чутливість 0.1 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.