Turbo HD відеокамера DS-2CE5AD3T-VPIT3ZF (2.7-13.5 мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2116
2МП варіофокальна TurboHD камера Hikvision DS-2CE5AD3T-VPIT3ZF (2.7-13.5 мм)
Особливості:
- 2 МпHigh-performance CMOS
- Ultra low light
- 1920х 1080
- Автофокус
- Моторизований об’єктив 2,7-13,5мм
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
- OSD меню, 3DDNR, WDR 120 дБ, перемикач день/ніч
- ІЧ підсвічування - 70 метрів
- IP67, IK10
Технічні характеристики:
| КамераDS-2CE5AD3T-VPIT3ZF | |
| Сенсор | 2Мп progressive scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість | 0.005Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив | 2.7-13.5мм моторизований варіофокальний об’єктив Кут огляду:102 ° - 31 ° |
| Кріплення об’єктива | Ф14 |
| Кути регулювання | Поворот:0 - 340 °, нахил:0 - 75 °,обертання:0 ° -355 ° |
| Режим" День/Ніч " | ICR фільтр |
| Синхронізація | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео | 1080p @ 25к/с |
| WDR | 120дБ |
| OSD меню | |
| AGC | Високий/Середній/Низький |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Авто |
| Режим зображення | STD/HIGH-SAT |
| HLC | Підтримує |
| BLC | Підтримує |
| WDR | Підтримує |
| 3D DNR | Рівні 1-9 |
| Функції | Яскравість, різкість, цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Інтерфейс | |
| Відеовихід | 1 аналоговий вихід HD |
| Кнопка перемикання | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Загальні | |
| Умови роботи | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність | 7,7Вт |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Матеріал | Метал |
| ІЧ підсвічування | до 70 метрів |
| Розміри | 84,5 х 92 х 255,1 мм |
| Вага | 830г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 70 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 70 метрів
Характеристики
- Матриця CMOS image sensor
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 25%/7.7 Вт
- Клас захисту IP67, IK10
- Модель DS-2CE5AD3T-VPIT3ZF (2.7-13.5 мм)
- Об’єктив
- Особливості Антивандальна, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 84,5 х 92 х 255,1 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.