Turbo HD відеореєстратор Hikvision DS-7104HGHI-F1
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
DS-7104HGHI-F1 - 4-канальний відеореєстратор компактних розмірів від компанії Hikvision, яка стане просто ідеальним рішенням для якісних і недорогих систем відеоспостереження. Відмітна особливість в моделі полягає в тому, що підтримує передача на велику відстань по коаксіальному кабелю, чому сприяє технології Turbo HD. Підтримує різні стандарти відео:HD-TVI, AHD, аналог, що є оптимальним рішенням для створення гібридної системи відеоспостереження.
Запис може здійснюватися в одному з рішень:720P, VGA, WD1, 4CIF, CIF, в цей час швидкість запису - 25 кадрів в секунду, тому зможете дивитися відео онлайн без підвисань. Щоб переглядати зняті матеріали, можна використовувати один з відео виходів - HDMI або VGA. Робота через мережу організовується за допомогою порту RJ45 і підтримує мережеві протоколи. Є можливість підключення жорсткого диска з об"ємом до 6 терабайт, чого достатньо для більшості цілей. Серед переваг варто виділити:
- оновлений інтерфейс, що спрощує настройку і управління;
- підтримує кілька форматів для гібридних систем відеоспостереження;
- підключається через стандартний коаксіальний кабель;
- можна відтворювати відразу 4 камери відеоспостереження;
- без проблем зможете знайти потрібну ділянку відео.
Наш інтернет-магазин пропонує купити відеореєстратор DS -7104HGHI-F1 недорого, досить просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті. Ми пропонуємо сертифіковані товари від виробника з доставкою в будь-яку точку України.
Особливості:
- Можливість підключення HD-TVI, AHD і аналогових камер,
- Підтримка протоколу HIKVISION-C для підключення камери через коаксіальний кабель,
- HDMI, VGA виходи з роздільною здатністю 1080р,
- Новий GUI інтерфейс, підтримує настройку записи однією кнопкою,
- Миттєве відтворення в багатоканальному режимі перегляду,
- Синхронне відтворення 4-каналу в дозволі 720р,
- Налаштування пошуку і відтворення за ключовими словами,
- Підтримка блокування і розблокування відео файлів,
- Один інтерфейсу SATA,
- Один RJ45 10M/100Mbps
- Підтримує доступ EZVIZ Cloud P2P,
- Підтримка Hikvision DDNS,
Характеристики:
| Відео/аудіо вхід | |
|---|---|
| Формат стиснення: | H.264 + |
| Аналог і HD-TVI відео входи: | 4-каналу, BNC інтерфейс (1.0Vp-p, 75) |
| Підтримка типів камер HDTVI: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Підтримка типів камер AHD: | 720p/25Hz, 720p/30Hz |
| Аудіо стиснення: | G.711г |
| Аудіовхід: | 1-каналу RCA (2.0 Vp-p, 1 k) |
| Відео/аудіо вихід | |
| HDMI і VGA виходи: | 1920х1080р/60Hz, 1280х1024/60Hz, 1280х720/60Hz, 1024х768/60Hz |
| Швидкість запису: |
|
| Відео бітрейт: | 32 Kbps-4 Mbps |
| Аудіо вихід: | 1-кан, RCA (Linear, 1K) |
| Аудіо бітрейт: | 64 Kbps |
| Подвійний потік | підтримується |
| Тип потоку: | Відео, Відео та Аудіо |
| синхронне відтворення | 4 канали |
| Жорсткий диск | |
| Тип інтерфейсу | 1 SATA |
| Обсяг | до 6 TB |
| Зовнішні інтерфейси | |
| Мережеві інтерфейси: | 1, RJ45 10M/100M Ethernet-інтерфейс |
| Мережеві протоколи: | TCP/IP, PPPoE, DHCP, EZVIZ Cloud P2P, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP, HTTPS |
| Дистанційні підключення: | 32 |
| USB інтерфейс: | 2 х USB 2.0 |
| Тривога: | н ет |
| Загальні | |
| живлення | DC 12V |
| потужність | & lt ;, 8Вт (без жорсткого диска) |
| Робоча температура | -10C ~ + 55C |
| Допустима вологість при роботі | 10% ~ 90% |
| Розмір (мм) | 200x200x45 мм |
| Вага | & lt ;, 0.8 Кг (без HDD) |
Основні характеристики
- Роздільна здатність запису
- Роздільна здатність запису до 1МП
Характеристики
- eSata немає
- Інтерфейси 2хUSB
- Відео виходи HDMI, VGA
- Відео стандарт HD-TVI, AHD і аналогові камери
- Відеовиходи 4 канали
- Виробник Hikvision
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість HDD 1 SATA HDD
- Кількість аудіовходів 1 канал
- Кількість відеовходів 4 канали
- Модель DS-7104HGHI-F1
- Пульт д/у немає
- Розмір 200 x 200 x 45 мм
- Швидкість запису 720р - 16 к/с
Денис 28 березня 2023
Чи є в данної моделі роз'єм RJ-45, і чи підключається вона до HikConnect?
Hikvision
Доброго дня
В даній моделі є один вихід RJ-45 для підключення до інтернету і підключення до Hik connect.
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.