TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D1T-IT3 (3.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1753
Аксесуари
Особливості:
- Відео вихід - 1080p
- Режим день/ніч (ICR)
- DNR, EXIR Technology
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D1T-IRM | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1930 (H) х1088 ( V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІЧ «/td> |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6 мм @ F2.0 Кут огляду:91 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HDTVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | 62 дБ |
| OSD меню | |
| ID камери: | Увімкнути/вик (15 символів) |
| AGC: | Підтримується |
| День/ніч режим: | Колір/ч-б/ |
| Баланс білого: | Авто/ручна/8000K/6000K/4200K/3000K |
| Детектор руху: | Підтримується, максимум 4 зони |
| Приватний маски | максимум 8 зон |
| BLC | Підтримується |
| Анти-мерехтіння | Увімкнути/вик |
| функції | 3Dцифрове шумозаглушення,дзеркало |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | ф 110 х 93 мм |
| Вага: | 260 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 Мп, 1920 (H) x1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56D1T-IT3 (3.6 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф110х93 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.