2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF (2.8-12 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
2МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF (2.8-12 мм)
Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF TurboHD камера оснащена потужним 2МП highperformance CMOS сенсором, який забезпечує чітке і деталізоване зображення навіть у найскладніших умовах. З підтримкою аналогового виходу HD до роздільної здатності 1080p, ця камера пропонує неймовірну якість відео, захоплюючи кожну деталь вашого спостережуваного об'єкта. Перемикач день / ніч автоматично регулює режим роботи, забезпечуючи спостереження в темний час доби. З інноваційною системою Smart ІЧ та ІЧ підсвічуванням до 30 метрів, вона гарантує чітке відео навіть у повній темряві. Крім того, з можливістю перемикання між форматами TVI/AHD/CVI/CVBS, ця камера забезпечує максимальну гнучкість і сумісність із вашою наявною системою безпеки.
Особливості:
- 2Мп highperformance CMOS
- Аналоговий вихід HD, роздільна здатність до 1080p
- Перемикач день/ніч
- Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 30 метрів
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D1T- VFIR3 | |
| Сенсор: | 2Mп CMOS image sensor |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8-12 мм @ F1.4 Кут огляду:102.25-32 |
| Кріплення об’єктива: | Ф14 |
| Режим День/ніч: | ICR фільтр |
| Регулювання кута | Поворот:0 - 340, Нахил:0-75, Обертання:0 - 355 |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p @ 25к/с/1080p @ 30к/с |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HD вихід |
| Відношення сигнал/шум: | >, 62 дБ |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ±, 15% |
| потужність: | 4 Вт |
| ІЧ підсвічування | до 30 метрів |
| Розміри: | Ф 136 х 101 мм |
| Вага: | 600г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 30 метрів
Характеристики
- Матриця 2Mп CMOS image sensor
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 15%/4Вт
- Модель DS-2CE56D0T-VFIRF
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 136 х 101 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (АРУ вкл), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.