TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-IRPF (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1829
Аксесуари
Особливості:
- 2Мп highperformance CMOS
- Аналоговий вихід HD, роздільна здатність до 1080p
- Перемикач день/ніч
- Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D0T- IRPF | |
| Сенсор: | 2Mп CMOS image sensor |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм Кут огляду:103 |
| Кріплення об’єктива: | M12 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Регулювання кута | Поворот:0 - 360, Нахил:0-75, Обертання:0 - 360 |
| Синхронізація : | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p @ 25к/с/1080p @ 30к/с |
| Відео вихід: | 1 аналоговий HD вихід |
| Відношення сигнал/шум: | > , 62 дБ |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ± , 15% |
| потужність: | 4 Вт |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | Ф 89,9 х 70,1 мм |
| Вага: | 250г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 2Mп CMOS image sensor
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В ± 15%/4Вт
- Модель DS-2CE56D0T-IRPF (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір Ф 89,9 х 70,1 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (АРУ вкл), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.