TurboHD камера Hikvision DS-2CE56D0T-IRMF (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Камера DS-2CE56D0T-IRMF (2.8 мм) - це надійна камера відеоспостереження з передовою технологією Turbo HD від відомого виробника Hikvision. Разом з подібним обладнання можна передавати трансляцію аналогових даних через коаксіальний кабель на велику відстань. Підтримує такі формати, як HDTVI, HDCVI, AHD або CVBS, тому стане ідеальним рішенням для різних систем відеоспостереження.
Побудована камера у вигляді купола на базі інноваційної 2-мегапіксельною матриці CMOS з прогресивним розгортанням 1/3 дюйма. Подібна матриця і високошвидкісний процесор сприяють тому, що користувач отримує в своє розпорядження відео з роздільною здатністю Full HD. Встановлено фіксований об’єктив 2,8 мм і широким кутом огляду.
Наявність ІЧ-підсвічування сприяє тому, що можна буде ефективно переглядати все, що відбувається на об’єкті в нічний час доби. Перемикання між денним і нічним режимом здійснюються в автоматичному режимі. Дальність роботи інфрачервоного підсвічування - 20 метрів. Камера знаходиться в міцному металевому корпусі з високим рівнем захисту від зовнішніх факторів.
Якщо ви хочете забезпечити якісне відеоспостереження на об’єкті, тоді купити камеру DS-2CE56D0T-IRMF (2.8 мм) - це саме те, що вам потрібно. У нас ви зможете придбати сертифікований товар за доступною ціною з доставкою в будь-яку точку України.
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- Режим день/ніч (ICR)
- Smart ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP66
- Підтримка форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS,
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56D0T-IRMF | |
| Сенсор: | 2МП CMOS Image Sensor |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм @ F2.0 Кут огляду:103.2 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080р - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | Підтримка форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 89 х 59 мм |
| Вага: | 340 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56D0T-IRMF (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 89х59 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.