TurboHD камера Hikvision DS-2CE56C0T-IRP (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1750
Аксесуари
Особливості:
- 1.0 мегапіксельна high-performance CMOS матриця
- Turbo HD відео вихід до 720p
- Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56C0T-IRP | |
| Сенсор: | 1МП CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1296 ( H) x720 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.1 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив : | 2.8 мм @ F2.0 Кут огляду:92 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 720p - 25 кадрів/с. |
| Відео виходи: | 1 - HDTVI |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -20C ~ + 45C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | ф89.5 х 69.8 мм |
| Вага: | 260 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CE56C0T-IRP (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Розмір ф89х70 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.