TurboHD камера Hikvision DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1834
Аксесуари
Особливості:
- 1.0 мегапіксельна high-performance CMOS матриця
- Аналогові HD відео вихід до 720p
- Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56C0T-IRMMF | |
| Сенсор: | 1 Мп CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1296 (H) х732 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.1 Люкс @ ( F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм Кут огляду:92 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 350, нахил:0 - 75, обертання:0 - 350 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум | >, 62 дБ |
| < strong>Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ±, 15% |
| потужність: | 4 Вт |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 98 х 65.4 мм |
| Вага: | 240 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Тип встановлення Внутрішня
- Установка Внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1 Мп CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту немає
- Модель DS-2CE56C0T-IRMMF (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 98х65,4 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.