TurboHD камера Hikvision DS-2CE56C0T-IRMF (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Аксесуари
Якщо ви шукайте недорогу мультиформатну камеру відеоспостереження, тоді камера DS-2CE56C0T-IRMF - це саме те, що вам потрібно. Вона здатна проводити зйомку в різних форматах HD і аналогового відеоспостереження, тому стане просто незамінним рішенням для тих, хто хоче модернізувати існуючу аналогову систему спостереження.
Камера здатна знімати з високою деталізацією і правильної передачею кольору з роздільною здатністю 2 мегапікселя. Забезпечує високу якість 1/3-дюймова матриця з прогресивним розгортанням CMOS. Передача даних здійснюється плавно в режимі реального часу, тому що швидкість - 25 кадрів за секунду.
Буде корисним обладнанням не тільки під час денного спостереження, але також і в нічний час доби. Це сприяє інтелектуальна інфрачервоне підсвічування, яка дозволяє камері «бачити» до 20 метрів при 0 Люкс. Встановлено фіксований об’єктив з фокусом 2,8 мм, який забезпечує кут огляду 92 градуси, чого достатньо для спостереження на об’єктах різного призначення.
Для того щоб купити камеру відеоспостереження DS-2CE56C0T-IRMF, не потрібно годинами ходити по магазинах, а досить просто подзвонити до нас або залишити заявку на сайті. Доставка в будь-яку точку України.
Особливості:
- 1 мегапіксельна високопродуктивна CMOS
- Відео вихід - HD720p
- Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE56C2T-IRM | |
| Сенсор: | 1 Мп CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | +1296 (H) х732 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.1 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8 мм Кут огляду:92 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Уг лирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум | > ;, 62 дБ |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | 89.47 х 67.6 мм |
| Вага: | 340 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 1 МП
- Фокусна відстань 2.8 мм
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1 Мп високопродуктивна CMOS
- Вид (форм фактор) Мініатюрна
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE56C0T-IRMF (2.8 мм)
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 89,47 х 67,6 мм
- Чутливість 0.1 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.