8МП TurboHD камера Hikvision DS-2CE16U0T-ITPF (2.8 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 1796
Аксесуари
8МП варіофокальна TurboHD камера Hikvision DS-2CE16U0T-ITPF (2.8 мм)
Особливості:
- 2.0 мегапіксельна high-performance CMOS матриця
- роздільна здатність 1920 х 1080
- Ultra-Low Light
- Smart ІК
- Автофокус, 2,8-12 мм, варіофокальний об’єктив
- 120 dB true WDR, 3D DNR
- ІЧ підсвічування - 40 метрів
- EXIR 2.0
- IP67
- PoC.at
Технічні характеристики:
| КамераDS- 2CE16D8T-IT3ZE | |
| Сенсор: | 2 Мп CMOS |
| Кількість ефективних пікселів : | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.005 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл ) 0 Люкс @ з ІК |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2,8-12 мм Кут огляду:32,1 - 103 |
| Кріплення об’єктива: | Ф14 |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 90, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум | >, 120 дБ |
| Меню | |
| AGC | Підтримує |
| Баланс білого | Авто/вручну |
| Приватний маски | вкл/викл, 4 зони |
| Детектор руху | 4 програмованих області руху |
| BLC | Підтримує |
| Компенсація підсвічування | WDR/BLC/HLC/OFF |
| 3D DNR (цифрове шумозаглушення) | Рівні 1-10 |
| Мова | Англійська/китайський |
| Функції | Яскравість, Різкість, Дзеркало, Smart ІК |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ±, 25%/PoC.at |
| потужність: | 8,2 Вт |
| Ступінь захисту | IP67 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | 92 х 89 х 269,6 мм |
| Вага: | 900 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична, внутрішня
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 2 Мп CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/PoC.at/8,2 Вт
- Клас захисту IP67
- Модель DS-2CE16D8T-IT3ZE
- Об’єктив
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 92 х 89 х 269,6 мм
- Чутливість 0.005 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.