TurboHD камера Hikvision DS-2CE16D7T-IT3 (6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1749
Аксесуари
Особливості:
- роздільна здатність 2МП
- Аналоговий вихід HD, роздільна здатність до 1080P
- Режим день/ніч (ICR)
- Екранне меню, DNR, інтелектуальний ІЧ-порт
- WDR 120dB
- Exir ІЧ підсвічування - 40 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера:DS-2CE16D7T-IT3 | |
| Сенсор: | 2Мп CMOS Image Sensor |
| Сигнальна система | PAL/NTSC |
| Кількість ефективних пікселів: | 1928 (H) х1088 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 6 мм Кут огляду:54 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Угл ирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 90,обертання:0-360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| WDR | 120dB |
| Швидкість потоку відео: | 1080p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | 1 аналоговий вихід HD |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| Меню | |
| AGC | Підтримує |
| Режим День/Ніч | Колір/Ч-б/Smart |
| Баланс білого | ATW/MWB |
| BLC | Підтримує |
| Функції | Широкий динамічний діапазон (WDR), цифрове шумозаглушення, дзеркало, SMART ІК |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В ±, 15% |
| потужність: | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Розміри: | 86,7х81,6x226 мм |
| Вага: | 680 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2.0 Мп, 1920 (H) x1080 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16D7T-IT3 (6 мм)
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 86,7х81,6x226 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.