TurboHD камера Hikvision DS-2CE16D5T-AIR3ZH
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1746
Аксесуари
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - 1080p < li>CVBS - 1Vp-p композитний (75/BNC)
- 2.8-12 мм, моторизований об’єктив
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню , 3D-DNR, Smart ІК
- WDR 120dB
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP66
- UTC function < li>
Вбудований нагрівач
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D5T-AIR3ZH | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1944 (H ) х1092 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0.014 Lux @ (F1.4, AGC ON), 0 Люкс з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 2.8-12 мм @ F1.4 Кут огляду:105-32 |
| Кріплення об’єктива: | М14 |
| WDR: | 120dB |
| Кутирегулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 75, обертання :0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| HD відео вихід: | 1 аналоговий HDTVI вихід |
| CVBS відео вихід: | 1Vp-p композитний (75/BNC) |
| Відношення сигнал/шум: | 62 дБ |
| OSD меню | |
| Автоматична експозиція: | Indoor, Outdoor, Indoor1, LOW-LIGHT |
| ID камери: | Увімкнути/вик (15 символів) |
| AGC: | Підтримується |
| День/ніч режим: | Колір/ч-б/SMART ІК |
| Баланс білого: | ATW, AWC-SET, Indoor, Outdoor, ручні настройки |
| Детектор руху: | Підтримується, максимум 4 зони |
| Приватний маски | максимум 8 зон |
| BLC | Підтримується |
| Анти-мерехтіння | Увімкнути/вик |
| Функції | Цифровийширокий динамічний діапазон,3Dцифрове шумозаглушення, чіткість, яскравість,цифровий зум 62х,дзеркало, заслін, повільний затв р, Defog |
| Тип освітлення | Indoor, Outdoor, Indoor1, LOW-LIGHT |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C< br>Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 12 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 40 метрів |
| Управління: | За коаксіалі, протоколи:Pelco-C (CVBS вихід ), HIKVISION-C (TVI вихід) |
| Розміри: | 92x84x270 мм |
| Вага: | 690 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 40 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 2 Мп, тисяча дев'ятсот сорок чотири (H) x1092 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/12Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16D5T-AIR3ZH
- Особливості Ширококутова, ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 92x84x270 мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.