TurboHD камера Hikvision DS-2CE16D0T-IT5F (3.6 мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
DS-2CE16D0T-IT5F (3.6 мм) - камера відеоспостереження від відомого китайського бренду Hikvision. Дана модель з серії Turbo HD - камер, які дозволяють транслювати аналогову інформацію через коаксіальний кабель на далекі відстані. Підтримує абсолютно різні відеосигнали:HDTVI, HDCVI, AHD або CVBS. Сама камера побудована на базі 1/3-дюймової матриці з прогресивною системою сканування CMOS, завдяки чому отримує якісну і деталізовану картинку з роздільною здатністю 2 мегапікселя.
Завдяки швидкісному процесору, камера здатна проводити зйомку з роздільною здатністю Full HD . Володіє фіксованим об’єктивом з фокусом 3,6 мм, тому забезпечує хороший огляд території. Передбачена інфрачервоне підсвічування для зйомки в нічний час доби з дальністю роботи до 80 метрів. Також присутній автоматичний перехід з денного в нічний режим, чому сприяє спеціальний ІЧ-фільтр. Всі системи камери відеоспостереження знаходяться в металевому корпусі з високим індексом захисту.
Наш інтернет-магазин пропонує купити камеру відеоспостереження DS-2CE16D0T-IT5F (3.6 мм) та інше обладнання від компанії Hikvision на вигідних умовах, досить просто зателефонувати до нас або заповнити форму на сайті. Тільки сертифікований товар з доставкою в будь-яку точку України.
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- Підтримка форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS
- Режим день/ніч (ICR)
- Exir ІК
- ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP66
Характеристики:
| < strong>Камера DS-2CE16D0T-IT5F | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6 мм @ F2.0 Кут огляду:82 |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кути< span class="hps">регулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 180,обертання:0-360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | Підтримка форматів:TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Відношення сигнал/шум : | більше 62dB |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 6 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Розміри: | 86х82x220 мм |
| Вага: | 430 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 high-performance CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/6Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16D0T-IT5F (3.6 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір 86х82x220мм
- Чутливість 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Влад 2021-04-09
Больше года пользуюсь камерой – никаких проблем. Учитывая цену, выполняет свои функции не на 100, а на 1000 процентов. Установил, работают без накрытия, дощ и снег им вообще не по чем. Понравился качественный корпус, дальность ночной съемки, качественное видео и можно поставить другой объектив. Покупкой остался доволен.
Dmitriy 2021-04-01
Недавно ограбили соседа, то для перестраховки решил поставить камеру на улице возле дома. Сам в технике не соображаю, друг посоветовал эту камеру. Камеры заказывал на этом сайте – все пришло быстро. Сама камера снимает качественно – все детализировано без всяких шумов. Если буду расширять систему наблюдения, еще такую же куплю или другую, но точно Хиквижн.
Евгений 2021-03-15
Нашел эту камеру в каталоге и решил купить для улучшения безопасности дома. Не жалею, что купил – качество хорошее, работает без сбоев, легко подключается. Крепится вообще на любую поверхность. Можно легко рассмотреть лица людей, которые идут по улице, поэтому никто не пройдет не замеченным. Стойкая к капризам природы.