Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE16D0T-IRE (3.6 мм)
Це може знадобитися
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Немає в наявності
Код товару: 2007
Аксесуари
Особливості:
- 2 МП High-performance CMOS
- HDTVI відео вихід - HD1080p
- Режим день/ніч (ICR)
- Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 20 метрів
- IP66
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16D0T-IR | |
| Сенсор: | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1920 (H) х1080 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000с |
| об’єктив: | 3.6 мм @ F2.0 Кут огляду:82 ° |
| Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кути регулювання: | Поворот:0 - 360 °, нахил:0 - 90 ° |
| Режим" День/Ніч ": | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 1080p - 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | HD-TVI вихід |
| Відношення сигнал/шум: | більше 62dB |
| Загальні | |
| Умови роботи: | - 40 ° C ~ + 60 ° C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| Потужність: | 4 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 20 метрів |
| Розміри: | ф70х150мм |
| Вага: | 400 г |
Основні характеристики
- Роздільна здатність
- Роздільна здатність 2 МП
- Тип встановлення Вулична, Внутрішня
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
- Дальність ІЧ-підсвічування 20 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 '' Progressive scan CMOS
- Вид (форм фактор) Циліндрична
- Виробник Hikvision
- Живлення/споживання DC 12В/4Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16D0T-IRE (3.6 мм)
- Об’єктив
- Особливості ІЧ-підсвічування, Висока роздільна здатність
- Призначення Для будинку, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для приміщення, На дачу
- Розмір ф70х150мм
- Чутливість 0.01 Люкс @ (F1.2, АРУ вкл). 0 Люкс @ з ІК
- Запис На жорсткий диск HDD
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.