TurboHD камера Hikvision DS-2CE16C5T-IT5 (6 мм)
Ми офіційні партнери Hikvision в Україні
Знятий з виробництва
Код товару: 1758
Особливості:
- Адаптована під HDTVI технологію
- Відео вихід - HD720p li>Режим день/ніч (ICR)
- DNR, Smart ІК
- ІЧ підсвічування - 80 метрів
- IP66
- OSD меню
Технічні характеристики:
| Камера DS-2CE16C5T-IT5 | |
| Сенсор: | 1/3 Progressive Scan CMOS |
| Кількість ефективних пікселів: | 1305 (H) х1049 (V) |
| Мінімальна освітленість: | 0.001 Люкс @ ( F1.2, АРУ вкл) 0 Люкс @ з ІК |
| Швидкість затвора: | 1/25 ~ 1/50,000 з |
| об’єктив: | 6 мм @ F2.0 Кут огляду:46 | Кріплення об’єктива: | М12 |
| Кутиspan class="hps">регулювання: | Поворот:0 - 360, нахил:0 - 90, обертання:0 - 360 |
| Режим День/Ніч: | ICR фільтр |
| Синхронізація: | На внутрішній |
| Швидкість потоку відео: | 25 кадрів/с. |
| Відео вихід: | 1 композитний (75/BNC) |
| Відношення сигнал/шум: | 62 дБ |
| OSD меню | |
| баланс білого: | авто/вручну |
| Приватний маски: | максимум 8 зон |
| Детектор руху: | вкл./Викл. |
| AGC: | підтримується |
| Мови: | English/Chinese |
| Функції: | DWDR,шумозаглушення, чіткість, яскравість,цифровий зум,дзеркальне відображення |
| Загальні | |
| Умови роботи: | -40C ~ + 60C Вологість 90% або менше (без конденсату) |
| живлення: | DC 12В |
| потужність: | 4.5 Вт |
| Ступінь захисту | IP66 |
| ІЧ підсвічування | до 80 метрів |
| Розміри: | 105х104x263мм |
| Вага: | 800 г |
Основні характеристики
- Установка Вулична
- Дальність ІЧ-підсвічування 80 метрів
Характеристики
- Матриця 1/3 Progressive Scan CMOS
- Виробник Hikvision
- Дозвіл 1.3 Мп, 1305 (H) * 1 049 (V)
- Живлення/споживання DC 12В/4.5Вт
- Клас захисту IP66
- Модель DS-2CE16C5T-IT5 (6 мм)
- Розмір ф70х149 мм
- Чутливість 0.001 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік
Рекомендовані товари
Написати відгук
Немає відгуків про цей товар.